Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Yeşiltepe Mahallesine ‘Sevgi Parkı’ kuruluyor

Yeşiltepe Mahallesine ‘Sevgi Parkı’ kuruluyor
14 Ağustos 2015 - 17:33

Ergene Belediyesi, ilçe genelinde sosyal alanların oluşumu adına hayata geçirdiği parkların yapımına bir yenisini daha ekledi.

İlçenin Yeşiltepe Mahallesinde meyve ağaçlarının bulunduğu boş alanı değerlendirip vatandaşların hizmetine sunmayı hedefleyen Ergene Belediyesi, çevre düzenleme ve bordür çalışmalarının tamamlanmasının ardından Sevgi Parkının mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacağını açıkladı.

FAALİYET ALANLARI GENİŞ OLACAK

Serhat Serbesttürk Parkı, Masal Parkı gibi bir çok oyun parkıyla birlikte çocukların ve ailelerin sosyal yaşam alanlarını genişleten ve Ergene’de sosyal aktivitelerin temellerini atan Ergene Belediye Başkanlığı, Sevgi Parkının çalışmalarının kısa sürede hayata geçirileceği bilgisini kaydetti.

Sevgi Parkının kurulmasıyla ilgili açıklamada bulunan Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, “İlçe genelinde yoğun tempoda sürdürülen çalışmalardan biri olan park alanı hizmetlerine Sevgi Parkıyla birlikte devam ediyoruz. Tamamlandığında ilçe halkının yaşam alanı haline geleceği Sevgi Parkının içerisinde; Spor alanları, Çocuk oyun Grubu Alanları ve Dinlenme Alanları yer alacaktır’ ifadelerine yer verildi.

ergene-yesiltepe-sevgi-parki-kuruluyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli