Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene’de toplu sünnet etkinliği başladı

Ergene’de toplu sünnet etkinliği başladı
05 Ağustos 2015 - 15:01

Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni etkinliğinde sünnet olacak 200 çocuğun sünnet işlemleri başladı.

Ergene Belediye Başkan yardımcısı Ayça Çevikelli, sünnet programı çerçevesinde sünnet olan çocukları hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

MASRAFLARI BELEDİYE KARŞILADI

Sosyal belediyecilik anlayışıyla halka sunulan hizmetlerden biri olan Sünnet şöleni etkinliği geçen yıl olduğu gibi bu yılda dolu dolu bir şölen programı olarak gerçekleşiyor. Sünnet şöleni etkinliğinin hem dini açıdan hem de gelenekler açısından önemine vurgu yapan Belediye Başkan yardımcısı Ayça Çevikelli, ‘İlçemizde erkekliğe ilk adımı atacak olan çocuklarımızın tüm sünnet kıyafetleri Ergene Belediyesi tarafından karşılanmaktadır. Özel hastanede gerçekleştirilen sünnet işlemleri başladı. Uzman ekipler tarafından sağlıklı bir ortamda sünnet olan çocukların masrafları belediyemiz tarafından karşılanmaktadır‘ ifadelerinde bulundu.

RASİM YÜKSEL: TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

Yapılan toplu sünnet etkinliğinin sosyal sorumluluk ve belediyecilik anlayışı doğrultusunda ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak adına düzenlendiğine vurgu yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel: “Delikanlılığa ilk adımını atacak ilçedeki miniklerimiz için düzenlediğimiz sünnet şöleninde bu mutluluğu yine bu yılda hep beraber yaşamak istedik. Vatandaşlarımızın acı tatlı günlerinde yanında olmaya devam edeceğiz.‘ açıklamasında bulundu. Başkan Yüksel ise ‘Sünnet işlemlerinin ardından 28-29-30 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek olan şölen etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyorum” diye konuştu.

ergene-200-cocuk-sunnet-ediliyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli