TREDAŞ 10 yılı geçmiş sayaçları ücretsiz değiştiriyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) yaptığı açıklamayla on yılı geçmiş sayaçlarını ücretsiz olarak değiştireceklerini ifade etti.

EDİRNE-KIRKLARELİ VE TEKİRDAĞ İLİ GENELİNDE GEÇERLİ

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) olarak, müşterilerimize elektirik enerjisini, yeterli, kaliteli ve sürekli şekilde vermek  başlıca hedefimiz olup, bu konuda yoğun bir çalışma gayreti içindeyiz. Müşterilerimize ait sayaçların işletme ve bakımları 3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu gereğince dağıtım şirketimizce yapılmaktadır. Bu doğrultuda, TREDAŞ’ın faaliyet alanında bulunan Edirne,Kırklareli, ve Tekirdağ illeri genelinde 10 yıllık damga süresi dolmuş sayaçların değiştirilmesine başlamış olup, damga yılı 2005 ve öncesine ait sayaçlar değiştirilecektir.

SAYAÇ DEĞİŞİMLERİ ÜCRETSİZ YAPILIYOR

Damga süresi dolmuş mekanik veya dijital sayaçlar TREDAŞ’ın yüklenici personelleri tarafından değiştirilecektir. Gerek sayaç değişimi sırasında gerek daha sonra bu işlem için müşterilerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Müşterilerimizin, şüpheli bir durumla karşılaşmaları halinde ALO 186 çağrı merkezimize ve bağlı bulundukları işletmelerimize ihbarda bulunabilirler.

tredas-ucretsiz-sayac-degistiriyo

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TREDAŞ 10 yılı geçmiş sayaçları ücretsiz değiştiriyor
Takip Et

Bizi Takip Edin