Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

TREDAŞ 10 yılı geçmiş sayaçlarınızı ücretsiz değiştiriyor

TREDAŞ 10 yılı geçmiş sayaçlarınızı ücretsiz değiştiriyor
30 Haziran 2015 - 21:30

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) yaptığı açıklamayla on yılı geçmiş sayaçlarını ücretsiz olarak değiştireceklerini ifade etti.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) olarak, müşterilerimize elektirik enerjisini, yeterli, kaliteli ve sürekli şekilde vermek  başlıca hedefimiz olup, bu konuda yoğun bir çalışma gayreti içindeyiz. Müşterilerimize ait sayaçların işletme ve bakımları 3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu gereğince dağıtım şirketimizce yapılmaktadır. Bu doğrultuda, TREDAŞ’ın faaliyet alanında bulunan Edirne,Kırklareli, ve Tekirdağ illeri genelinde 10 yıllık damga süresi dolmuş sayaçların değiştirilmesine başlamış olup, damga yılı 2005 ve öncesine ait sayaçlar değiştirilecektir.

SAYAÇ DEĞİŞİMLERİ ÜCRETSİZ YAPILIYOR

Damga süresi dolmuş mekanik veya dijital sayaçlar TREDAŞ’ın yüklenici personelleri tarafından değiştirilecektir. Gerek sayaç değişimi sırasında gerek daha sonra bu işlem için müşterilerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Müşterilerimizin, şüpheli bir durumla karşılaşmaları halinde ALO 186 çağrı merkezimize ve bağlı bulundukları işletmelerimize ihbarda bulunabilirler.

tredas-ucretsiz-sayac-degistiriyo

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli