Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Tokat Sulusaray Belediye Başkanı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i Ziyaret Etti

Tokat Sulusaray Belediye Başkanı Necmettin Coruk Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.

Tokat Sulusaray Belediye Başkanı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i Ziyaret Etti
02 Temmuz 2019 - 20:35

Hafta sonu Tokat Sulusaray Derneklerinin düzenlemiş olduğu piknik etkinliklerinde bulunan Tokat Sulusaray Belediye Başkanı Necmettin Coruk bu güzel organizasyona katılarak kendilerine destek olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.

Tokat Sulusaray Belediye Başkanı Necmettin Coruk’un Başkan Yüksel’e yapmış olduğu ziyarette Tokat Sulusaray Ergene Dernek Başkanı Hüseyin Gül ve Dernek yönetimi de hazır bulundu.

Tokat Sulusaray Belediye Başkanı Necmettin Coruk Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e Derneklerinin piknik organizasyonuna katıldığı için teşekkürlerini sunarak, “Tekirdağ bölgesinde bulunan Tokat Sulusaray Derneklerimizin hafta sonu düzenlemiş olduğu organizasyonda gerek destekleriniz gerekse katılımınızdan dolayı çok memnun olduk, ayrıca Ergene’de kaldığımız sürece Belediyenizin yapmış olduğunuz hizmetleri görme imkanı bulduk, yeni kurulan bir Belediye olarak gerçekten yapmış olduğunuz hizmetler takdir edilecek hizmetler” dedi.

Tokat Sulusaray Belediye Başkanı Necmettin Coruk’a bu güzel yorumlarından ve nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergenemiz farklı bölgelerinden göç edip buraya gelen, işini, ekmeğini burada kazanan vatandaşlarımız ile Türkiye’nin en büyük bir mozağini oluşturuyor. Dernek çatısı altında birleşerek gelenek ve göreneklerini Ergenenizde sürdüren vatandaşlarımız ile her zaman bir arada olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli