Akın Yılmaz Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aday adaylığını açıkladığı günden bu yana Kapaklı’da deyim yerindeyse adım atılmadık yer bırakmamaya kararlı olan AK Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Akın Yılmaz saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

MÜEZZİNOĞLUYLA BİR SAAT GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİ
Geçtiğimiz günlerde eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu İstanbul’daki çalışma ofisinde ziyaret eden Akın Yılmaz Müezzinoğlu ile yaklaşık bir saat süren bir görüşme gerçekleştirdi ve Kapaklı’da yürüttüğü çalışmalara ilişkin olarak fikir alışverişinde bulundu. İstanbul’da gerçekleştirdiği temasların ardından Kapaklı’da saha çalışmalarını sürdüren Yılmaz Türk Metal İş Sendikası Kapaklı Şube Başkanı Günay Özden’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

TEMASLARINA HIZ KESMEDEN KAPAKLI’DA DEVAM ETTİ
Temaslarını hız kesmeden sürdüren Akın Yılmaz sırasıyla Kapaklı Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı, Kapaklı Avcılar ve Atıcılar Derneği ile Kapaklı Atatürk Mahallesi’nde esnaf ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştirdi. Öte yandan Kapaklı Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Değirmenci’nin başkanlık görevini Şener Sünbül’e devrettiği devir teslim törenine katılan Yılmaz Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu ile de bir görüşme gerçekleştirdi. AK Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Akın Yılmaz ziyaretler akabinde yaptığı açıklamada süreci en verimli şekilde geçirmeye kararlı olduklarını ve bu doğrultuda da çalınmadık kapı bırakmayacaklarını dile getirdi.

akin yilmaz durmamak bilmiyor
Akın Yılmaz Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Oldu 5
akin yilmaz durmamak bilmiyor2
Akın Yılmaz Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Oldu 6
akin yilmaz durmamak bilmiyor3
Akın Yılmaz Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Oldu 7
akin yilmaz durmamak bilmiyor1
Akın Yılmaz Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Oldu 8
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Akın Yılmaz Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
Takip Et

Bizi Takip Edin