Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Serhat Serbesttürk parkı açıldı

Serhat Serbesttürk parkı açıldı
17 Haziran 2015 - 14:51

Ergene ilçesi Marmaracık Mahallesinde açılan parka Serhat Serbesttürk ismi verildi. Geçtiğimiz yıl Çorlu Çırakbayırı mevkiinde trafik kazasında hayatını kaybeden Serhat Serbesttürk ismi artık bu parkta yaşayacak

Açılışa Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, CHP Milletvekili Candan Yüceer, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, başkan yardımcıları, Meclis üyeleri, serhat Serbesttürk’ün ailesi ve arkadaşları ile vatandaşlar katıldı.

AİLENİN BAŞVURUSUNU KABUL ETTİK

Törende açılış konuşmasını yapan Ergene Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayça Çevikelli, parkın yapımı esnasında aile tarafından yapılan başvurunun kabul edilerek trafik kazasında hayatını kaybeden çocuklarının ismini verdiklerini kaydetti.

ADI BU PARKTA YAŞAYACAK

Açılış töreninde duygusal bir konuşma yapan Serhat Serbesttürk’ün babası Hikmek Serbesttürk “Canım oğlumuzu kaybedeli tam bir yıl oldu, yokluğunun üzerinden asırları geçse de onun özlemi ve hasreti asla yok olmayacak, Serhat’ın adının yaşatılacağı bu parkın yapımında emeği geçen, başta belediye başkanı Rasim Yüksel olmak üzere başkan yardımcıları ve meclis üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

ERGENE BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

Daha sonra kürsüye gelen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel “Ergene belediyesi çalışıyor, daha öncede söylediğimiz gibi mimarlarımız mühendislerimiz çalışıyor, İşte her mahalleye bir park demiştik, işte şimdi birini daha tamamladık ve açıyoruz” dedi.

ergene-serhat-serbestturk-parki

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli