Hoş Geldin Bebek Projesi Takdir Ediliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ergene Belediye Başkanlığı, yeni bebek sahibi olan ailelere yönelik hazırladığı ‘Hoş geldin Bebek‘ Projesine devam ediyor.

DOĞUM YAPAN AİLELERE HEDİYE PAKETİ GÖNDERİLİYOR

Ergene ilçe genelinde yeni bebek sahibi olan ailelere gönderilen tebrik kartı usulüyle hediyelerini takdim eden Ergene Belediye Başkanlığı, ailelerin doğum masraflarına destek ve yeni doğan her çocuğa küçük bir hediye verilmesi amacıyla başlattığı kampanyada, İlçe Sağlık Ocaklarından alınan bilgiler doğrultusunda bebek bornozu, çocuk bezi, ıslak mendil, biberon ve diş kaşıyıcısı gibi malzemelerin yer aldığı paketler ailelere takdim ediliyor. Projeden duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getirirken aileler, Ergene Belediye Başkanlığının sosyal belediyecilik anlayışıyla oluşturdukları çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirttiler.

RASİM YÜKSEL’İN ÖZEL MEKTUBU DA PAKETİN İÇERİSİNDE

Hediye haricinde bebek paketleri içerisinde yer alan broşür ve anı defterlerinde Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in bebekler için yazdığı mektupta yer alıyor. Başkan Yüksel mektupta; ‘Sevgili Anne, Sevgili Baba Bebeğinizin doğum haberini aldık, gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün. Bende mutluluğunuzu yürekten paylaşıyor, dünyadaki en güzel varlığa sahip olan siz anne ve babayı kutluyorum. Sizlere, bebeğinizle birlikte sağlıklı mutlu ve uzun bir ömür diliyorum’ ifadelerine yer veriyor.

hosgeldin-bebek-projesi-ergene

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Hoş Geldin Bebek Projesi Takdir Ediliyor
Takip Et

Bizi Takip Edin