Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

“Hoş geldin bebek” projesi takdir topluyor

“Hoş geldin bebek” projesi takdir topluyor
13 Nisan 2015 - 16:18

Ergene Belediye Başkanlığı, yeni bebek sahibi olan ailelere yönelik hazırladığı ‘ Hoş geldin Bebek ‘ Projesine devam ediyor.

HEDİYE PAKETİ GÖNDERİLİYOR

İlçe genelinde yeni bebek sahibi olan ailelere gönderilen tebrik kartı usulüyle hediyelerini takdim eden Ergene Belediye Başkanlığı, ailelerin doğum masraflarına destek ve yeni doğan her çocuğa küçük bir hediye verilmesi amacıyla başlattığı kampanyada, İlçe Sağlık Ocaklarından alınan bilgiler doğrultusunda bebek bornozu, çocuk bezi, ıslak mendil, biberon ve diş kaşıyıcısı gibi malzemelerin yer aldığı paketler ailelere takdim ediliyor. Projeden duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getirirken aileler, Ergene Belediye Başkanlığının sosyal belediyecilik anlayışıyla oluşturdukları çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirttiler.

RASİM YÜKSEL’İN MEKTUBU DA VAR

Hediye haricinde bebek paketleri içerisinde yer alan broşür ve anı defterlerinde Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in bebekler için yazdığı mektupta yer alıyor. Başkan Yüksel mektupta; Sevgili Anne, Sevgili Baba Bebeğinizin doğum haberini aldık, gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün. Bende mutluluğunuzu yürekten paylaşıyor, dünyadaki en güzel varlığa sahip olan siz anne ve babayı kutluyorum. Sizlere, bebeğinizle birlikte sağlıklı mutlu ve uzun bir ömür diliyorum.

hosgeldin-bebek-projesi-ergene

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli