Ergene El sanatları Kursu Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ergene Belediyesi ve Ergene Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle kadınlara yönelik hazırlanan el sanatları kursu devam ediyor.

Ergene Belediyesi Ulaş Hizmet Binasında haftanın belirli günlerinde katılım göstererek el emeği göz nuru çok sayıda çalışmayı ortaya koyan Ergeneli kadınlardan Fahide Akdoğan, kadınlara yönelik sunulan bu tür eğitim programlarından büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Akdoğan ayrıca İlçe genelinde bayanlara yönelik aktivitelerin Ergene Belediye Başkanlığı ve Halk Eğitim Merkezi tarafından desteklenmesiyle hem keyifli zaman geçirdiklerini hem de maddi açıdan evlerine destek sağladıklarını da sözlerine ekledi.

ERGENE BELEDİYESİ EL SANATLARI KURSU TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Çevikelli kadınlarla bir araya gelerek yapılan çalışmaların Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel tarafından desteklendiğine vurgu yaparak, ‘Zaman içerisinde Kültür Sanat alanında belediye olarak güzel çalışmalarla adımızdan söz ettireceğimize inanıyorum. Zaman dediğimiz bu süreç içerisinde imkanlar ölçüsünde kadınlarımızın belediye bünyesinde çalışmalarını gerçekleştirmeleri adına yardımcı olmaya çalıştık. Kültür Sanat Merkezi Projesinin de hayata geçirilmesiyle vatandaşlarımızın sosyal yaşantılarına destek olmayı devam edeceğiz’ ifadelerine yer verdi.

el_sanatlari_kursu_ergene

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ergene El sanatları Kursu Devam Ediyor
Takip Et

Bizi Takip Edin