Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

El sanatları kursu devam ediyor

El sanatları kursu devam ediyor
09 Nisan 2015 - 14:14

Ergene Belediyesi ve Ergene Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle kadınlara yönelik hazırlanan el sanatları kursu devam ediyor

Ergene Belediyesi Ulaş Hizmet Binasında haftanın belirli günlerinde katılım göstererek el emeği göz nuru çok sayıda çalışmayı ortaya koyan Ergeneli kadınlardan Fahide Akdoğan, kadınlara yönelik sunulan bu tür eğitim programlarından büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Akdoğan ayrıca İlçe genelinde bayanlara yönelik aktivitelerin Ergene Belediye Başkanlığı ve Halk Eğitim Merkezi tarafından desteklenmesiyle hem keyifli zaman geçirdiklerini hem de maddi açıdan evlerine destek sağladıklarını da sözlerine ekledi.

AYÇA ÇEVİKELLİ BİR ARAYA GELDİ

Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Çevikelli kadınlarla bir araya gelerek yapılan çalışmaların Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel tarafından desteklendiğine vurgu yaparak, “Zaman içerisinde Kültür Sanat alanında belediye olarak güzel çalışmalarla adımızdan söz ettireceğimize inanıyorum. Zaman dediğimiz bu süreç içerisinde imkanlar ölçüsünde kadınlarımızın belediye bünyesinde çalışmalarını gerçekleştirmeleri adına yardımcı olmaya çalıştık. Kültür Sanat Merkezi Projesinin de hayata geçirilmesiyle vatandaşlarımızın sosyal yaşantılarına destek olmayı devam edeceğiz’ ifadelerine yer verdi.

el_sanatlari_kursu_ergene

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli