Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Evde Bakım Hizmetimiz İle Frak Oluşturmaya Devam Ediyoruz

Ergene Belediyemiz vatandaşların her daim yanında olan belediyecilik anlayışıyla ilçe genelinde ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için başlatmış olduğu evde bakım hizmetiyle bölge genelinde fark oluşturmaya devam ediyor.

Evde Bakım Hizmetimiz İle Frak Oluşturmaya Devam Ediyoruz
08 Temmuz 2019 - 16:48

Ergene ilçemiz sınırları içinde yaşayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara yönelik Evde Bakım Hizmetimiz ile Trakya bölgesinde örnek bir belediyecilik hizmeti sergilemeye devam ediyoruz.
Oluşturulan hizmet kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşların temizlik ve genel sağlık bilgilendirmesi ile kontrolleri belediyemizin sağlık personeli tarafından yapılırken, evlerinin temizliği de yine belediyemizin temizlik personeli tarafından yapılıyor. Hafta içi her gün hazırlanan program dahilinde vatandaşlarımızın evlerine giden evde bakım hizmetleri personeli vatandaşlarımızın traş ihtiyaçlarını da gidererek çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Ergene’de Evde Bakım Hizmetinin layıkıyla yapıldığını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Belediyemiz tarafından 2016 yılında projelendirip hizmete sunmuş olduğumuz Evde Bakım Hizmeti projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Yardıma muhtaç, yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımız bu hizmetten yararlanırken, söz verdiğimiz gibi her zaman Ergene’de vatandaşlarımızın yanında olduk olmaya da devam ediyoruz. Belediyemizin sağlık işleri personeli tarafından vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçları, temizlik personelimiz tarafından evlerinin temizlikleri yapılırken, yine belediyemizin kuaförü tarafından vatandaşlarımızın traş ihtiyaçları da gideriliyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli