Ergene Belediyesi Öğrencilere Kitap Hediye Edildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ergene Belediyesi Mart Ayının son haftasında kutlanan Kütüphane Haftası dolayısıyla okullara okuma ve test kitabı armağanında bulundu.

İlçe genelinde lise ve ilköğretim öğrencilerinin eğitim durumlarına göre kitap temini sağlayan Ergene Belediye Başkanlığı, Şehit Piyade Onbaşı Armağan Galata İlköğretim Okulunun ‘Oku Yorum’ Projesine de destek vererek, veli ve öğrencilere kitap hediye etti.

KİTAP OKUMAK HERŞEYİN BAŞI

Çevikelli ayrıca hayat deneyimlerinden yola çıkarak okumanın insan hayatındaki etkisinden bahsederek şunları belirtti: ‘Kitapların olmadığı bir dünya düşünülemez. Eğitimin, bilimin, sanatın temeli kitaba dayanır. İnsanlar için bu kadar değerli olan kitaplar kütüphanelerde korunur ve araştırmacıların, öğrencilerin, tüm insanların hizmetine sunulur. Bizler en azından ilçe genelinde kitap okuma alışkanlığını geliştirerek çocuklarımızın geleceği adına önemli adımları atmanın başlangıcını oluşturalım. Geleceğimizin teminatı olan çocuklar bizim için değerlidir ve özeldir. Bu bilinçten hareketle velilerimizin de bu güzel projeye de destek vermelerini bekliyorum’ ifadelerine yer verdi.

ÖĞRENCİLER DE ATATÜRK TABLOSU HEDİYE ETTİ

Şehit Piyade Onbaşı Armağan Galata İlköğretim Okul Müdürü Gökhan Vanlı, Ergene Belediye Başkanlığının eğitim alanında gösterdiği özverili yaklaşımlarından dolayı ve projeye sağladıkları destek içinde ayrıca Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini sundu.

Öğrencilerin el emeği yaptığı ‘Atatürk Tablosu’ Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Çevikelle takdim edilmesinin ardından velilere ve öğrencilere kitap hediye edilmesiyle program sona erdi.

ergene_kitap_haftasi_hediyeler

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ergene Belediyesi Öğrencilere Kitap Hediye Edildi
Takip Et

Bizi Takip Edin