Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Zabıta Teşkilatı´nın Kuruluşunun 193. Yıl Dönümü Kutlandı

Zabıta Teşkilatı´nın Kuruluşunun 193. Yıl Dönümü Kutlandı
Samet Ayan( sametayan@gazetecorlu.com )
07 Eylül 2019 - 14:38

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 193. yıl dönümü Çorlu Atatürk Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı önünde düzenlenen tören ile kutlandı.

Çorlu Atatürk Meydanı’nda gerçekleştirilen kutlama programına Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Kum, Güner Çetin, Özcan Veysel Tunçcan ve İbrahim Turgut Bolat, meclis üyeleri ve birim amirleri, zabıta müdürlüğü personeli ve basın mensupları katıldı.

Çorlu Belediyesi Zabıta Müdür Vekili Hüseyin Uçar’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

‘Özveriyle Görev Yapıyoruz’

Çelenk sunumunun ardından Zabıta Müdür Vekili Hüseyin Uçar yaptığı konuşmada, “Bugün, 1826 yılında kurulan Zabıta Teşkilatımızın 193. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Toplum olmanın gereği olarak beklenen huzur ve düzeni yerine getirmeye çalışan arkadaşlarımızla İlçemizde özveriyle görev yapmaktayız. Halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden teşkilatımızın 193. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarken şehrimize ve İlçemize hizmet eden tüm zabıta mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Çiçek Takdim Edildi

Zabıta teşkilatının kuruluşunun 193. yıl dönümü töreni, günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. Tören sonrasında zabıta ekipleri meydandan geçen vatandaşlara çiçek takdim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli