Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Yol Çalışmaları Devam Ediyor
09 Aralık 2016 - 13:59

Ergene Belediyesi ilçe genelinde asfaltlama ve yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

İlçe genelinde periyodik şekilde cadde ve sokakların yol yapımını gerçekleştiren ekipler özellikle son dönemde ilçenin farklı kesimlerinde sürdürülen yol yapım ve asfaltlama çalışmalarına hız verdi.

Yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını  sürdüren Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri hafta sonu mesaisini Yeşiltepe Mahallesinde tamamladı. Ergene’nin her noktasında yol hizmetlerini devam ettiren ekipler, Ulaş Mahallesi askeri alan önünde devam eden asfaltlama  çalışmalarının yanı sıra  hafta sonu mesaisini Yeşiltepe Mahallesinde gerçekleştirdi.

İlçenin birçok yerinde asfaltlama çalışması gerçekleştiren Ergene Belediyesi ekipleri mahallelerin cadde ve sokaklarında asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
Yolların yapılmadığı hiçbir mahalle kalmayacak anlayışıyla hizmet çalışmalarına devam ettiklerini kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediye Başkanlığı olarak amacımız ilk aşamada alt yapı sorunlarını çözüme kavuşturmak ardından da ilçenin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaktır. Bozulan yolların yapımına da belirlenen program dahilinde devam edeceğiz. Bozulan yolların yapım ve onarım çalışmaları tüm ilçe genelinde devam edecek. Ergenelilerin rahat etmesi ve huzurlu bir ortamda yaşamaları için hizmet çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

ergenede-yol-calismalari-devam-ediyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli