Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

“Yaz okulu” rağbet görüyor

“Yaz okulu” rağbet görüyor
21 Temmuz 2015 - 13:08

Ergene Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği Yaz Okulu Kursları öğrenciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Ergene Belediyesi görsel sanatlardan halk oyunlarına, gitardan İngilizce ve taekwondoya kadar birçok alanda eğitimlerin verileceği yaz okullu kayıtları sona erdi.

HEM TATİL HEM EĞİTİM

Kayıtların sona ermesiyle birlikte 7 branşta toplamda 600 öğrencinin eğitim göreceği açıklanırken, yaz okulunda eğitimlerin başladığı bilgisi kaydedildi.

Yaz Okulu Kursları konusunda açıklamada bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ‘Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yaz dönemlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak adına gerekli çalışmaları başlattık. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çatısı altında açtığımız 7 alanda branşlarla birlikte toplamda 600’den fazla öğrencimizin katılım sağlaması bizleri mutlu etti. Okul hayatlarında belediye olarak üzerimize düşen görevi üstelenerek okullarımızın ihtiyaçlarını karşıladık. Okulların kapanmasıyla öğrenciler, yaz okulları sayesinde yaz tatillerini bir yandan eğlenerek, bir yandan da farklı branşlarda eğitim alarak geçirmektedir. Bu anlamda öğrencilerin ve ailelerin memnuniyetinden dolayı kurslarımızı her yıl devam edecektir’ ifadelerine yer verdi.

ergene-yaz-okulu-sevildi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli