Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Vekil Salih Tıknas Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Vekil Salih Tıknas Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi
22 Ağustos 2019 - 22:33

Ergene Belediye Başkan vekili Salih Tıknas Ergene Sağlık Mahallesi ve Marmaracık arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi fen işleri müdürlüğü ekipleri tarafından devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.

Ergene Belediye Başkanlığına vekalet eden Salih Tıknas devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vatandaş ve esnafla da sohbet etti.

Ergene Belediye Başkanlığına vekalet eden Tıknas “Tekirdağ Büyükşehir fen İşleri Müdürlüğü Sağlık Mahallesi ve Marmaracık Mahallesi arasındaki daha önce yapımı biten ancak aşınması atılmayan ana cadde üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından birkaç güne kadar bitmesi planlanıyor. Yenilenen yollarımızla ilçemiz güzel bir görünüme kavuşuyor. Tekirdağ Büyükşehir ve Ergene Belediyesi, Programlar kapsamında çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından daha önce ilk asfalt yapılan ana cadde aşınması atılması ile sona erecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli