Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Türkiye’nin felsefe sitesi yayında!

Türkiye’nin felsefe sitesi yayında!
08 Ağustos 2017 - 14:18

Felsefe içerikleri ve felsefe makaleleri yanı sıra felsefe alanında bilgilendirici öğretici ve yer yer eleştirici üslubuyla aforizmalarıyla sizleri büyüleyecek olan Dahi Filozof yayında. Felsefe makaleleri çok ilgi çeken dahifilozof.com’da dahi filozof’un güncel, toplum ve tarihe dair görüşlerini felsefe ve felsefi sorgulamalara dair bakışını okuyacak ayrıca tarihi kişilikleri bir de dahi filozof’un kaleminden okuma fırsatı yakalayacaksınız.

8 BİN KİŞİYE ULAŞTI!

Güncel ve topluma dair görüşleriyle Dünya ve üzerinde iz bırakacak düşünceleriyle dünyanın tüm dehalarını çağıran sloganıyla yayım yapan platform şaşırtıcı biçimde iki haftada 8 bin kişilik bir takipçi kitlesine çoktan ulaştı. Türkiye’nin yanı sıra Dünya’nın muhtelif ülkelerinden de takip edilen dahi filozof felsefi düşünceler platformu sadece dahi filozof’un yazıları dışında diyalektik tartışma forumunu da kısa sürede yayına açacağını bildirdi. Türk halkının da yoğun ilgi gösterdiği platform Türkiye için eğitici, bilgilendirici ve düşünceye çağıran bir platform olmasıyla birlikte yakın gelecekte çalkalayıcı bir platform olacak gibi de görünüyor.

‘BİLDİKLERİNİZ YALAN!

Nesnel dünyada bildiklerimizin büyük bir kısmıyla yalan olduğunu ifade eden Dahi Filozof, ağızları açık bırakacak şekilde bu argümanlarını ispatladığı yazılarında insanların kafasını karıştırmayı amaçlıyor. Önce yalanlarla kurulmuş temeli çalkalamak gerektiğini ve ardından o çalkantı ile boşalacak yere doğru bilginin inşa edilmesinin mümkün olabileceğini ifade eden www.dahifilozof.com Dünya’yı ve ülkesi herşeyi yeniden düşünmeye ve tartışmaya çağırıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli