Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Timberland doğa kahramanlarını arıyor!

Timberland, yaşadığımız kentlerde yeşil alanlar yaratmak için uluslararası çapta birlikte çalışabileceği tasarım ve mimarlık öğrencilerini arıyor!

Timberland doğa kahramanlarını arıyor!
18 Temmuz 2019 - 13:53

Timberland, şehirdeki toplulukları ve doğayı birbirine entegre etmeyi hedefleyen bir kampanya başlattı.

Uluslararası çapta yürütülenNature Needs Heroes Award, Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var yarışması içinTimberland genç tasarımcılardan ve mimarlardaninsanıdoğayla buluşturan bir alan tasarlamalarını istiyor. Birinci olan yarışmacı, VF Group’un İsviçre Stabio’daki Timberland Merkez Ofisi’nde üç aylık ücretli stajimkanı kazanacak.

Başvuru tarihi 1 Temmuz – 30 Eylül olarak açıklanan yarışmaya katılım koşulları www.timberlandaward.com adresinde yer alıyor.

Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var kampanyasıTimberland’ın şehirleri daha yeşil ve daha yaşanabilir hale getirme taahhüdünün bir parçası.

Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var kampanyasının ve yarışmanın duyurusu, Timberland’in de çeşitli projelerle yer aldığı çağdaş mimari odaklı 2019 Milan Arch Weeksırasında yapıldı. Milan Arch Week ve Timberland işbirliği markanınamacınıkitlelerle paylaşmasını sağladı. Bunun yanı sıra, yeni duyurulan yarışma ilegenç tasarımcılara ve mimarlara çevre adına fark yaratacak projeler geliştirme fırsatını açmış oldu.

Çevreyi koruma ve iyileştirmealanlarında Timberland’ınuzun yıllardır devam eden girişimleri var. 

TimberlandEMEA Bölgesi Marka Pazarlama ve Kreatif Direktörü Melissa Rotta Loria, “İnovatif ve yüksek tasarımlı ürünlerimiz aracılığıyla insan ve doğa arasında bir bağ kuruyoruz. Duyurmaktan gurur duyduğumuz Milan Arch Weekişbirliği ve Doğanın Kahramanlara İhtiyacı Var projemiz yeşil ve daha yaşanabilir şehirleryaratma taahhüdümüzü daha da güçlendiriyor” diye belirtiyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli