Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

TEKİRDAĞ CANSUYU’NDAN DEPREM BÖLGESİNE İFTAR

TEKİRDAĞ CANSUYU’NDAN DEPREM BÖLGESİNE İFTAR
30 Mart 2023 - 16:02

Cansuyu Derneği, kurulduğu günden bu yana, bağışçılarımızın emanetlerini Türkiye’de ve Dünyada ki Gerçek Muhtaçlara ulaştırmaya devam etmektedir.

Kazancımız Allah için verdiğimizdir diyen Cansuyu Derneği Tekirdağ il Başkanı Murat Vakitçi açklamasına şöyle devam etti;
Cansuyu olarak 2023 Ramazan Organizasyonu kapsamında, yardımlarının büyük çoğunluğunu Türkiye içine tahsis ederken, yurt dışında ise Filistin, Arakan, Yemen gibi kriz bölgelerini önceleyerek dünyanın en fakir ülkelerine yardımlarınızı ulaştırmaktayız.

Ramazan ayı tüm insanların yenilendiği mübarek bir aydır. Cansuyu olarak 2023 yılı Ramazan döneminde kıymetli bağışçılarımızın kumanya, iftar, zekât, fitre ve fidye emanetlerini, “Kazancımız Allah İçin Verdiğimizdir” sloganı ile Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde gerçek muhtaçlara ulaştırma gayretindeyiz

Ramazan’ın fazileti ve ecri ile gerçek muhtaçlara destek olmak ve hep birlikte bu sevaptan nasibimizi almak yegâne muradımızdır.
Özellikle Deprem bölgesindeki faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Bölgede oluşturduğumuz lohistik merkezlerinde afetten etkilenen kardralerimizin tum ihtiyaçları karşlanmaktadır.
12 aşevimizde 110 BİN kişiye iIFTAR ve SAHUR ikramlarımız yapılamaktadır. Gönüllülerimiz canhıraş hayır nöbetinde halkımızın hizmetindedir. Bizler de Cansuyu Tekirdağ il Başkanlığı olarak Ramazan ayının ilk gününden itibaren bölgeye yardımlarımızı ulaştırdık. Iftar ve sahur sofralarına katkılarından dolayı kıymetli Tekirdağlı bağışçılarımıza teşekkür ederiz. Rabbim hayırlarınızı kabul etsin.

Siz kıymetli hayırseverlerimizi bu vesile ile selamlar ve hürmetlerinizi sunar, gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda yanımızda oldukları için teşekkür ederiz. Bağışçılarımız 6639 ‘a AFET yazarak sms ile,  www.cansuyu.org.tr sitemizden online olarak, bankalardan Ptt’den  bağış yapabilir, 444 66 39 numaralı telefondan bilgi alabilirler.
Gelecekten asla umut kesmeden, tüm yaraları Allah’ın izniyle saracağız.
Allah yar ve yardımcımız olsun.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli