TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu protokolü, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet SARIKURT ile TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI arasında 21 Aralık Çarşamba günü TED Çorlu Kolejinin seminer salonunda imzalanmıştı.

TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu için 26 Ocak’ta Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Dayanıklı, yönetim kurulu üyeleri, okul aile birliği başkanı ve üyeleri, öğrenciler, öğretmenler, veliler ve TED çalışanları ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirildi.

Doğa dostu bireyler olarak yetişen öğrenciler, TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu’nun ilk fidanlarını kendi elleriyle diktiler. Soğuk havaya rağmen oldukça kalabalık olarak gerçekleşen törende fidan dikmenin mutluluğu çocukların gözlerinden okunuyordu. İlk etapta toplam 253 adet fidan dikimi gerçekleştirildi.

Koru tamamlandığında yemyeşil alanda, kuş cıvıltılarıyla birlikte yürüyüp koşulabilecek, doğal malzemelerden oluşan spor ekipmanları ile egzersiz yapılabilecek, evcil hayvanları rahatça gezdirilebilecek, tüm Çorlu halkına hitap eden ve doğanın tüm renklerinin kusursuz bir uyumla harmanlanacağı bir cennet yaratılacak.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu
Takip Et

Bizi Takip Edin