Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

‘Sevgi sofraları’ kurulmaya devam ediyor

‘Sevgi sofraları’ kurulmaya devam ediyor
06 Temmuz 2015 - 19:05

Ergene Belediyesi’nin ramazan ayı dolayısıyla mahallelerde uygulamaya koyduğu ‘Sevgi Sofrasında Buluşalım’ programı tüm hızıyla devam ediyor.

Bu yıl ilk defa Ergene Belediyesi tarafından mahallelerde uygulanan ramazan etkinlikleri hafta sonu da devam etti. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in katılımıyla İğneler ve Pınarbaşı Mahallelerinde kurulan iftar sofralarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

İĞNELER VE PINARBAŞI MAHALLELERİ’NDE KURULDU

Velimeşe , Sağlık Mahallesi ve Yulaflı Mahallerinden başlayarak ilçenin dört bir yanında kurulan iftar sofraları bu kez Pınarbaşı ve İğneler mahalle sakinleri için kurulurken, Bini aşkın kişinin katıldığı iftar programında Mahalle sakinleri Semazen, Aşukla Maşuk gösterini izledi.

KARDEŞLİK ORTAMI GÜÇLENİYOR

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ilçe genelinde Sanayici İşbirliğiyle uygulamaya konan sevgi sofralarının Ergene’de sevgi kardeşlik bağlarının artmasına vesile olduğuna vurgu yaparak şunları belirtti: ‘17 mahallemizde iftar programlarını gerçekleştirirken, dostluğun barışın ve kardeşliğin gelişmesinde bu önemli günlerin değeri kat ve kat artmaktadır. Ergene’de vatandaşlarımızın yanında olan belediyecilik anlayışımı ramazan etkinlikleri kapsamında devam ettirmenin mutluluğu içerisindeyim’ ifadelerine yer verdi.

ergenede-sevgi-sofralari-kurulmaya-devam-ediyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli