Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Rasim Yüksel: ‘Hedefim milletvekili olmak’

Rasim Yüksel: ‘Hedefim milletvekili olmak’
16 Ocak 2016 - 16:27

Ergene de basın mensupları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Rasim Yüksel, hedefinin milletvekili olduğunu kaydetti. Ak Parti ye geçecek iddialarını da yalanlayan Yüksel, Bugünde CHP liyim yarında CHP liyim dedi.

ŞAİBE OLMASIN

Etkinlikte konuşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ” Zaman zaman bazı gazeteciler ile çelişiyoruz, hakkımızda valiliğe şikayetler edildi, müfettişler geldi, tüm defterlerimiz incelendi, çok şükür alnımız her zaman olduğu gibi açık, 7 yıldan beri Belediye Başkanlığı yapıyorum hdefimiz nokta kadar şaibe olmasın” dedi.

BEN CHP’LİYİM

Kendisi hakkında çıkan haberleri eleştiren Rasim Yüksel, ”Pislikleri örtmek için Ak Partiye mi geçiyor diye yazılıyor, yok kardeşim ben Cumhuriyet Halk Partiliyim bugünde CHP’liyim yarında CHP’liyim” dedi.

HEDEFİM MİLLETVEKİLİ OLMAK

Hedefleri olduğunu belirten Rasim Yüksel; ”Benim hedeflerim var, ben hedefleri olan bir insanım. Hedefim milletvekili olmak ama bugün değil zamanı gelince. Allah kısmet ederse Ergene’de 10 yıl daha Belediye Başkanlığı yapmak istiyorum, bu kısmet olur olmaz vatandaşın takdiridir, ama hedefim 10 yıl sonra milletvekili olmak” dedi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ilçenin gelişimi ve modern bir yapıya kavuşması adına göreve geldiğimiz günden beri çalışıyoruz. Her mahallede hizmetlerimiz devam ederken, kendi imkanlarımızla hayata geçirdiğimiz hizmetlerle birlikte adından söz ettiren örenk bir ilçenin temellerini atacağız. Kapalı Pazar Yeri Projemizde Trakya’da örnek olacak projelerimiz arasında yer alırken, yatırımlarımızın hayata geçirilmesi konusunda yaşadığımız sıkıntılardan dolayı çabuk sonuca kavuşamıyoruz. Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri Projemiz içinde Başbakanlıktan tahsis bekliyoruz” ifadelerine yer verdi. Yüksel ayrıca; ”Mahallerimizde hizmetlerimiz devam ederken, Ergene de 2 Gölet Projemizi Marmaracık ve Velimeşe Mahallelerinde gerçekleştireceğiz. Tek temennimiz adından söz ettiren marka bir ilçe konumuna gelebilmektir. İlçemizin sorunlarını biliyoruz,vatandaşımızı tanıyoruz, bu doğrultuda çözüm yollarıyla birlikte ilçemizi güzel ve kalıcı hizmetlerle donatacağız” dedi.

GAZETECİ OLURDUM

Belediye Başkanı Rasim Yüksel; ”Basınımızla zaman zaman çelişsekte, ilçemizin gelişimi ve tanıtımı adına projelerimizi duyurup kamuoyu bilincinin oluşmasında basınımızın rolü büyüktür. Belediye Başkanı olmasaydım gazetecilik mesleğiyle hayatımı sürdürürdüm. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle tüm basın mensuplarının bu özel gününü kutluyor, çalışma hayatlarında başarı ve kolaylıklar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

rasim-yuksel-hedefim-milletvekili-olmak

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli