Rasim Yüksel: ‘Hedefim Milletvekili Olmak’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ergene de basın mensupları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Rasim Yüksel, hedefinin milletvekili olmak olduğunu dile getirdi.

NOKTA KADAR ŞAİBEMİZ YOK

Etkinlikte konuşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ” Zaman zaman bazı gazeteciler ile çelişiyoruz, hakkımızda valiliğe şikayetler edildi, müfettişler geldi, tüm defterlerimiz incelendi, çok şükür alnımız her zaman olduğu gibi açık, 7 yıldan beri Belediye Başkanlığı yapıyorum hedefimiz nokta kadar şaibe olmasın” dedi.

‘BUGÜNDE CHP’LİYİM YARINDA CHP’LİYİM’

Kendisi hakkında çıkan haberleri eleştiren Rasim Yüksel, ”Pislikleri örtmek için Ak Partiye mi geçiyor diye yazılıyor, yok kardeşim ben Cumhuriyet Halk Partiliyim bugünde CHP’liyim yarında CHP’liyim” dedi.

HEDEFİM MİLLETVEKİLİ OLMAK

Hedefleri olduğunu belirten Rasim Yüksel; ”Benim hedeflerim var, ben hedefleri olan bir insanım. Hedefim milletvekili olmak ama bugün değil zamanı gelince. Allah kısmet ederse Ergene’de 10 yıl daha Belediye Başkanlığı yapmak istiyorum, bu kısmet olur olmaz vatandaşın takdiridir, ama hedefim 10 yıl sonra milletvekili olmak” dedi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ilçenin gelişimi ve modern bir yapıya kavuşması adına göreve geldiğimiz günden beri çalışıyoruz. Her mahallede hizmetlerimiz devam ederken, kendi imkanlarımızla hayata geçirdiğimiz hizmetlerle birlikte adından söz ettiren örenk bir ilçenin temellerini atacağız. Kapalı Pazar Yeri Projemizde Trakya’da örnek olacak projelerimiz arasında yer alırken, yatırımlarımızın hayata geçirilmesi konusunda yaşadığımız sıkıntılardan dolayı çabuk sonuca kavuşamıyoruz. Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri Projemiz içinde Başbakanlıktan tahsis bekliyoruz” ifadelerine yer verdi. Yüksel ayrıca; ”Mahallerimizde hizmetlerimiz devam ederken, Ergene de 2 Gölet Projemizi Marmaracık ve Velimeşe Mahallelerinde gerçekleştireceğiz. Tek temennimiz adından söz ettiren marka bir ilçe konumuna gelebilmektir. İlçemizin sorunlarını biliyoruz,vatandaşımızı tanıyoruz, bu doğrultuda çözüm yollarıyla birlikte ilçemizi güzel ve kalıcı hizmetlerle donatacağız” dedi.

SİYASETÇİ OLMASAYDIM GAZETECİ OLURDUM

Belediye Başkanı Rasim Yüksel; ”Basınımızla zaman zaman çelişsekte, ilçemizin gelişimi ve tanıtımı adına projelerimizi duyurup kamuoyu bilincinin oluşmasında basınımızın rolü büyüktür. Belediye Başkanı olmasaydım gazetecilik mesleğiyle hayatımı sürdürürdüm. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle tüm basın mensuplarının bu özel gününü kutluyor, çalışma hayatlarında başarı ve kolaylıklar diliyorum’‘ ifadelerine yer verdi.

rasim-yuksel-hedefim-milletvekili-olmak

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rasim Yüksel: ‘Hedefim Milletvekili Olmak’
Takip Et

Bizi Takip Edin