Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Rasim Yüksel asker uğurlamasına katıldı

Rasim Yüksel asker uğurlamasına katıldı
27 Nisan 2015 - 21:05

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, 95/2 tertip askerleri için yapılan asker düğününe katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, önümüzdeki ay vatani görevlerine uğurlanacak olan 95/2 tertip askerleri için yapılan asker düğünlerine katılarak kutsal göreve gideceklere hayırlı teskereler diledi.

MORAL AMAÇLI YAPILDI

Ergene İlçesi genelinde birçok mahallede gerçekleşen asker düğünleri Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Menderes Yıldız, Ayça Çevikelli, Özel Kalem Müdürü Müge Yıldız, Ergene CHP İlçe Teşkilat Başkanı Erdinç İrel, Kent Konseyi Başkanı Bora Küçükçetin, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Asker gecesinde tüm askerlere hayırlı teskereler dileyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ‘ Bu sene askere gidecek olan gençleri askere uğurlamadan önce onlara moral vermek, onları ana baba ocağından asker ocağına neşe ve sevinç içerisinde uğurlamak adına bu güzel anlamlı gecede bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ne mutlu asker olan gençlerin anne babalarına ki, evlatlarına büyütmüş askerlik çağına getirmiş asker analarını ve babalarını canı gönülden kutluyorum’ dedi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Yüksel ayrıca ‘ Sevgili gençler her vatan evladı gibi sizlerde vatan topraklarında nöbet tutmak için ayrılıyorsunuz. Bu mukaddes görevinizde sizlere başarılar dilerim. Görev esnasında her türlü kaza ve beladan korunması için Cenabı haktan niyaz diliyorum. Tüm vatan topraklarında nöbet tutan askerlerimize ve sizlere hayırlı teskereler diliyorum’ ifadelerine yer verdi. Konuşmaların ardından 95/2 tertip askerleri gece boyunca gönüllerince eğlendi.

rasim-yuksel-asker-ugurladi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli