Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Otobüs durağında çamur çilesi

Otobüs durağında çamur çilesi
30 Ocak 2017 - 16:38

Ergene Yeşiltepe mahallesinde Büyükşehir Belediyesi UKOME birimi tarafından yapılan belediye otobüs bekleme durağı alanının çamur olmasından dolayı vatandaşlar tarafından tepkilere neden oluyor.

Ergene Yeşiltepe Mahallesinde Muhtarlık yanında bulunan otobüs durağı yağan yağmur ve kar sondası çamur içinde kaldı.

ŞİKAYET EDİLİYOR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ergene Yeşiltepe mahallesinde Alt yapı çalışması hızla devam ediyor. Bu nedenle yağan yağmur ve kar sonrası çamur içinde vatandaşların bekleme yapmak zorunda kaldıklarını Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından Yeşiltepe Mahallesinde muhtarlığın yanında yapılan otobüs bekleme durağı kış şartlarına uygun şekilde düzenlenmemesinden dolayı, vatandaşları su ve çamur içinde kullanmak zorunda bırakıyor.

ÇÖZÜM BEKLENİYOR
Vatandaşların tepkisine yol açan durakla ilgili şikâyetleri Büyükşehir Belediyesi UKOME’ye ilettiklerini ama henüz otobüslerin bekledikleri durak alanına hiçbir şekilde iyileştirme yapılmadığını belirttiler. Vatandaşlar alt yapı çalışmalarından dolayı mahalle aralarında çamurdan yürümenin zor olduğunu bir de durağa geldiklerinde bu manzara ile karşılaşmaları Ergene halkı olarak hak etmediklerini Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak veya Ergene Belediye Başkanı Resim Yüksel’in buradaki olumsuzluğa duyarsız kalmamasını yolların ve duraklara bir an önce iyileştirme yapılmasını istediler.

Çorlu Gazetesi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli