Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Orion Fotoğraf Günleri sona erdi

Orion Alışveriş Merkezi ve Pera Fotoğrafçılık Kulübü işbirliğiyle düzenlenen Orion Fotoğraf Günleri, pazar günü düzenlenen kapanış kokteyli ile Trakya fotoğrafçılarını son kez bir araya getirdi.

Orion Fotoğraf Günleri sona erdi
30 Temmuz 2019 - 22:53

Fotoğraf sanatının usta isimlerini ve fotoğraf meraklılarını Temmuz ayı boyunca Orion’da buluşturan Orion Fotoğraf Günleri, 28 Temmuz Pazar günü düzenlenen geniş katılımlı kapanış kokteyli ile veda etti. Kokteylde, Minik Fotoğrafçılar Yarışması’nın ödül töreni de düzenlendi.

Orion alt kat etkinlik alanında düzenlenen kapanış ve teşekkür kokteyline CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, meclis üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri, Trakya’daki fotoğraf derneklerinin başkanları ve üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. Orion Fotoğraf Günleri kapsamında yapılan etkinliklerle ilgili kısa filmin izlenmesinin ardından, ay boyunca sunumlarını fotoğraf severlerle buluşturan fotoğraf sanatçılarına ve düzenlenen  workshoplarda eğitim veren Pera Fotoğrafçılık Kulübü eğitmenleri Onur Orhan ve Burak Üntürk’e tek tek teşekkür edildi.

Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD) Başkanı Serdar İyiz, Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) Başkanı Ali Gökçen, Tekirdağ Fotoğraf Derneği (TEFOD) Başkanı Halil İbrahim Üzmezoğlu, Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği (TEFSAD) Başkanı Mehmet Çevik ve Beylikdüzü Fotoğraf Derneği (BEYFOTODER) Başkanı Tülay Emek’e etkinliğe sağladıkları katkılar ve katılımları için teşekkür plaketi sunuldu. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) Başkan Yardımcısı Serdar İyiiz tarafından da, fotoğraf sanatına sağlanan katkılardan ve Türkiye’de ilk niteliği taşıyan böylesine uzun soluklu ve geniş katılımlı bir fotoğraf etkinliği gerçekleştirmeleri dolayısıyla Orion AVM ve Pera Fotoğrafçılık Kulübü’ne teşekkür plaketi takdim edildi.

Etkinliğin sonunda Minik Fotoğrafçılar yarışmasına katılarak ödül kazanan çocuklara da ödülleri, fotoğraf dernekleri başkanları tarafından bir törenle verildi. Konukların toplu hatıra fotoğrafı çekimlerinin ardından kokteyl sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli