Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Orion Fotoğraf Günleri başlıyor

Orion Alışveriş Merkezi ve Pera Fotoğrafçılık Kulübü işbirliğiyle, benzersiz bir fotoğraf etkinliği 1 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. Trakya fotoğrafçılarını bir araya getirecek etkinliğe önemli fotoğraf sanatçıları ve ustaları katılacak.

Orion Fotoğraf Günleri başlıyor
27 Haziran 2019 - 16:43

Fotoğraf sanatının usta isimlerini ve fotoğraf meraklılarını buluşturacak Orion Fotoğraf Günleri, Pazartesi günü başlayarak Temmuz ayı boyunca devam edecek. Etkinlik kapsamında Trakya genelinden 25 fotoğraf sanatçısının sunumları izleyiciyle buluşacak. Pera Fotoğraf Kulübü’nün eğitmenlerince düzenlenecek workshoplarda, fotoğrafın püf noktaları anlatılacak. Ay boyunca düzenlenecek tüm workshop, sunum, sergi ve etkinliklere dileyen herkes ücretsiz katılabilecek.

Fotoğrafın ustaları

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF), Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği (TEFSAD), Tekirdağ Fotoğraf Derneği (TEFOD), Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD), Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) ve Pera Fotoğrafçılık Kulübü’nün eğitmenleri ve sanatçıları, bağımsız fotoğrafçılar, muhteşem fotoğraflardan oluşan sunumlarıyla Orion’da olacak. Behiç Günalan, Enver Şengül, Erdoğan Özen, Hakan Tokuç, Mehmet Çevik, Selçuk Balaban, Serdar İyiiz, Yekta Ali Kurtuluş ve daha pek çok isim fotoğraflarını ve çok kıymetli deneyimlerini paylaşacak.

Püf noktaları öğrenin

Fotoğrafa ilgi duyan ve daha iyi fotoğraf çekmek isteyen herkesin katılabileceği workshoplar da etkinlik kapsamında yer alıyor. Pera Fotoğrafçılık Kulübü eğitmenleri Burak Üntürk ve Onur Orhan tarafından yürütülecek workshop çalışmalarında Temel Fotoğrafçılık, Fotoğrafta Kompozisyon, Manzara/Doğa Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafı konuları işlenecek. Ayrıca, cep telefonlarıyla daha iyi fotoğraf çekmek isteyen herkes için Cep Telefonuyla Fotoğrafçılık başlığı altında püf noktaları ve teknikler anlatılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli