Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Optimed’e Taze Kan

Optimed, Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Necmi TELLİOĞLU’nu kadrosuna kattı!

Optimed’e Taze Kan
19 Temmuz 2019 - 14:48

Beypazarı doğumlu, ilk ve orta tahsilini Beypazarı’nda tamamlayan, ardından 1971 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi, 1977 yılında mezun oldu. 1 Yıl Kastamonu Sağlık Ocağı tabipliği yaptıktan sonra, 18 aylık yedek subaylık görevini Ankara’da tamamladı. 1983 1985 yılları arasında Edirne SSK hastanesinde 2 yıllık mecburi hizmetini tamamladıktan sonra, 1985 yılından bu yana çeşitli özel kurumlarda hekimliğe devam etti, bunun yanı sıra da Özel Derman Hastanesinin kuruluş çalışmalarında yer aldı, 1992 yılında açılan hastanede göz hekimliğini yürütürken aynı zamanda yöneticiliğini de üstlendi.

Göz hekimliği alanında reflaksiyon, glokom tedavisi ve cerrahisi, şaşılık tedavisi ve cerrahisi, katarakt ve gözyaşı kanal tıkanıklıkları cerrahisi, göz ve çevresi tümörlerin cerrahi tedavileri gibi özellikli hastalıkların tedavisi her zaman özel ilgi duyduğu alan oldu.

2019 yılına kadar birçok özel hastanede görevini yerine getirmenin yanı sıra yöneticilik görevleri de üstlendikten sonra, bu ay itibari ile Özel Optimed Hastanesinde Göz Sağlığı ve Hastalıkları konusunda hizmet vermeye başladı.

Göreve yeni başlayan Op. Dr. Necmi Tellioğlu’na Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep ÇALIŞKAN, Başhemşire Sevda SÜMBÜL, İşletme Direktör Yardımcısı Elçin Süleymanoğlu ve Destek Hizmetleri Yöneticisi Yonca Yavuz ziyaret edip, hoş geldin çiçeğini takdim ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli