Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Optimed, Hekimlerle Buluşmaya Devam Ediyor!

Optimed hastanesi, kendi hekimlerini ve Trakya bölgesinde bulunan hekimlerle bir araya geldiği, her seferinde bir başka konuyu ele aldığı”Hekimler Buluşuyor-Konuşuyor” etkinliğinin dördüncüsünü tamamladı.

Optimed, Hekimlerle Buluşmaya Devam Ediyor!
29 Haziran 2019 - 10:30

Katılımcıları hastane başhekimi Op. Dr. Recep ÇALIŞKAN, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Ekip Lideri Op. Dr. Nevzat KOÇ ve Kurumsal İletişim ekibi birlikte karşıladılar. Bu kez konu: “Anne Dostu Hastane” olmak… Sezaryen doğumun artış nedenleri, normal doğumun önemi, 1. Basamak Gebe…

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Op. Dr. Nevzat KOÇ ve Op. Dr. Funda Doğaroğlu ile birlikte, katılım gösteren tüm aile, işyeri, 112 hekimlerine fayda sağlayacak, onlara katkıda bulundukları, aynı zamanda soru cevap şeklinde interaktif olarak devam ettikleri konuşmaoldukça verimli ve keyifli geçti.

Katılımcılara onların bu konudaki düşüncelerini de sorup, görüşlerini aldılar. Katılımcılar, Optimed Hastanesine bu tarz etkinlikleri devam ettirdiği için teşekkür ettiklerini, hatta daha uzun saatler sürmesini istediklerini dile getirdiler.

Karşılıklı fikir alış verişinde bulunulan, bu faydalı etkinlik ile amaçlarının topluma daha iyi nasıl hizmet vereceklerini birlikte sorgulamak, konuşmak ve çözüm yöntemleri paylaşmak olduğunu dile getiren, Optimed Hastanesi, etkinliklere hız kesmeden devam edeceğini söyledi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli