Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

MFB Plus Kişisel Gelişim Kursu, “Eğitimde artı güç” sloganıyla, Emlak Konutları bölgesinde eğitime başlıyor

MFB Plus Kişisel Gelişim Kursu, “Eğitimde artı güç” sloganıyla, Emlak Konutları bölgesinde eğitime başlıyor
02 Şubat 2023 - 13:48

Modern Fen Bilimleri markasının 37 yıllık eğitim tecrübesiyle Emlak Konutları bölgesinde hizmete açtığı MFB Plus Kişisel Gelişim Kursu, “Eğitimde artı güç” sloganıyla veli ve öğrencilerin en büyük destekçisi olmaya geliyor.

Modern Fen Bilimleri Kişisel Gelişim Kursu , Modern Fen Bilimleri Lisesi müdürü Yılmaz Şanlı, matematik öğretmeni Can Yalçınkaya ve biyoloji öğretmeni Semih Tanrıkulu`nun kurucu ortaklığı ile çalışmalarına başlarken matematik öğretmeni Cansu Başkan Pala ve tarih öğretmeni Barış Ecer yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.
Şanlı; “Modern Fen Bilimleri markasının” ın 37 yıllık eğitim tecrübesiyle yola çıktık”

Modern Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Müdürü ve Mfb Plus Kurs kurucu ortaklarından Yılmaz Şanlı kurumun hedefleri ve çalışma prensiplerine ilişkin yaptığı açıklamalarında yaklaşık 2000 metrekarelik alanda 17 derslikle eğitim ve öğretime başladıklarını belirtirken; “Bizler 37 yıllık geçmişiyle eğitim ve öğretim hayatında başarılarla dolu bir çıta yakalayan, Modern Fen Bilimleri (MFB) tecrübesiyle yola çıktık. Çorlu’nun eğitim tarihinde binlerce öğrenciyi ülkemizin önemli lise ve üniversitelerine yerleştirme geleneğiyle aile ve öğrencileri yeniden buluşturuyoruz. Bu anlamda Emlak Konutları bölgesine Çorlu`muza yakışır nitelikte ferah bir ortamda , güvenilir, disiplinli bir eğitim – öğretim iklimi kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
“Artı İlgi, Artı Bilgi, Artı Disiplin’ le “Eğitime artı güç” katmaya ve başarı duygusunu birlikte yeniden alevlendirmeye geliyoruz”

Yılmaz Şanlı açıklamalarının devamında Modern Fen Bilimleri Kişisel Gelişim Kursu olarak 12-14 kişilk sınıfları, kütüphanesi, rehberlik ve sınıf danışmanlığı ile öğrencileri yakalayan ve güçlü akademik kadro desteği ile ilk, orta ve lise öğreniminde olan öğrencilerin en önemli artı güçleri olacaklarının altını çizdi. Şanlı ayrıca; “İlkokul öğrencilerimiz için etüt grupları ile okula artı destek vereceklerini belirtti. İngilizce ve branş dersleriyle artı destek programlarının devam edeceğini, ortaöğretim ve lise öğrencilerimizi LGS, TYT ve AYT sınavlarına hazırlık programlarının olduğunu sözlerine ekledi. Şanlı Kursumuzda 1000`e yakın öğrencimize eğitim ve öğretim desteği vereceğiz. Okullarında İkili eğitim gören öğrencilerimiz için uygun programlarımız olacak. Mezun öğrencilerimiz için öğretim programlarını, sabah saatlerinde düzenleyeceğiz. Modern Fen Bilimleri Kişisel Gelişim kursu olarak artı bireysel ilgiyi, artı bilgiyi, artı sevgiyi ve artı disiplini “Eğitimin Artı Gücü” kabul edip, önemsiyoruz. İlgi, sevgi, bilgi ve disiplin vizyonumuzla çıktığımız bu yolda öğrenci, veli ve kurum olarak başarıya , daha doğrusu birlikte başarmaya endeksli bir program ortaya koyuyoruz” ifadelerine yer verdi.

Bursluluk sınavı 18-19 Şubat Tarihlerinde

18-19 Şubat tarihlerinde 2023-2024 eğitim ve öğretim sezonu için bursluluk sınavı yapacaklarını sözlerine ekleyen Şanlı; Velilerimiz veya öğrencilerimiz kurumumuzun sosyal medya hesaplarından, telefonla yada bizzat kurumumuzu ziyaret ederek başvuru yapabilir. İlköğretimde 5,6, ve 7. Sınıf öğrencileri ortaöğretimde 9, 10 ve 11. Sınıf öğrencileri bursluluk sınavımıza katılım sağlayabilirler” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli