MAZLUMLARA YAPILAN KÜSTAHLIĞA VE HADSİZLİĞE DURUŞUMUZ SERT OLACAK!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile ilimizde Filistin bayrağına karşı hakaret eden kişi hakkında sert ifadeler kullandı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Filistin halkına yönelik sarf ettiği hakaret dolu sözlere Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu sessiz kalmayarak sert bir dille eleştirdi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Zıvalıoğlu, ‘
Geçtiğimiz günlerde sosyal Medya’da çektiği video ile “Gidin Filistinde geberin!” diyerek mazluma sahip çıkan Feraset sahibi Milletimize hakaret eden şuursuzun maalesef şehrimizde ikamet ettiğini yayınladığı video vesilesi ile sosyal medyadan öğrendik.
Türk Milleti; İslama nice hizmetler yapmış Medine Müdafası Fatihi Necip bir Millettir. Biz İslam halifeliği yapmış ecdadın torunlarıyız! Biz Peygamber Efendimizin mezarını tarihte yıkmak isteyen Suudi Kral’a
“Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın kabrinin tek taşına zarar gelirse Ordularımla aşağı inerim!” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün evlatlarıyız. Biz, “Filistin’in güvenliği Türkiye’nin güvenliğidir. Gerekirse Filistin’e en önde giderim!” diyen Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in izinde Ülkücüleriz.
Katil İsrail günahsız bebekleri ve masumları öldürürken İnsanlık dışı ifadelere insanca tepki vermek en doğal hakkımızdır! Böylesi ifadelere şahitlik ediyor olmaktan ar ediyoruz bu utanmazlığın sahibini ise esefle kınıyoruz. Bu küstahlığı ve hadsizliği sahibine aynen iade ediyoruz.’ şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MAZLUMLARA YAPILAN KÜSTAHLIĞA VE HADSİZLİĞE DURUŞUMUZ SERT OLACAK!
Takip Et

Bizi Takip Edin