Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Marmara Ereğlisi Muhammet Gökmen ile Doludizgin

Marmara Ereğlisi Muhammet Gökmen ile Doludizgin
14 Aralık 2022 - 0:50

Ak Parti Marmara Ereğlisi İlçe Başkanlığı sandık ve mahalle başkanları toplantısı geçtiğimiz gün oldukça yüksek bir katılım ile icra edilirken, AK Parti Genel Merkez Tekirdağ İl koordinatörü Adana Milletvekili Abdullah Doğru’nun da katıldığı toplantıda partililerden tam not aldı. Göreve geldiği günden bu yana mütevazi kişiliği ve beyefendi duruşu ile sadece Marmara Ereğlisi halkının değil, Tekirdağ’da yaşayan vatandaşlarında takdirini kazanan Gökmen veteriner hekim kimliğiyle özellikle sahipsiz sokak hayvanlarına verdiği ücretsiz hizmetlerle Marmara Ereğlisi halkı tarafından da takdirle takip edilmeye devam ediyor.

AK Parti Marmara Ereğlisi İlçe Başkanı Muhammet Gökmen gazetemize yaptığı açıklamada Ak Parti Marmara Ereğlisi İlçe Başkanlığı olarak çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini dile getirerek; ” Marmara Ereğlimiz için yapılacak çok fazla işimiz var. Dolayısıyla buna bağlı olarak pek çok projemiz ve pek çok hayalimiz var. Bunlardan bir tanesi de çok kısa bir süre önce gönüllü vatandaşlarımız ile birlikte oluşturmuş olduğumuz ilçemizde bulunan sokak hayvanlarımızın uyuz ve mantar hastalığı ile ilgili mücadelesi noktasındaki girişimimiz. Bu girişimimizi sosyal bir sorumluluk projesi haline getirmek istiyoruz. Öte yandan projelerimiz tabii ki bunlarla sınırlı kalmayacak. Mahalle bazlı çalışmalarımız kapsamında ilçe başkanlığımıza bağlı bütün kademelerimizle, kadınlarımız ve gençlerimizle birlikte mücadelemize ve hizmetlerimize devam edeceğiz.

İnandığımız değerler uğruna yürüdüğümüz bu güzel yolun zaferle sonuçlanması için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. İnanıyorum ki hizmet sevdalısı teşkilatımız bu yolda muvaffak olacaktır. Diye konuştu. AK Parti Marmara Ereğlisi İlçe Başkanı Muhammet Gökmen yürüttüğü çalışmalar ve özellikle beyefendi kişiliği ile dikkat çekiyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli