Mahalle Toplantılarımız Kaldığı Yerden Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un hayata geçirdiği “Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor” adlı mahalle toplantıları bu hafta yeniden başlıyor.

İlki 2018 yılının Temmuz ayında başlayan, vatandaşın takdir ve beğenisini kazanan ve 5 ay içerisinde toplamda 19 mahallemizde gerçekleşen “Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor” mahalle toplantılarında Başkan Sarıkurt, Çorlu Belediyesi’nin projelerinden ve mahalle bazlı çalışmalarından bahsederken daha sonra mikrofon uzatılan vatandaşlarımızdan gelen talep, öneri ve şikâyetleri dinleyerek soruları cevaplandırıyor.

Başkan Sarıkurt’un yanı sıra başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim amirleri ve şehrimizdeki muhtelif kurumların yetkililerinin yer aldığı mahalle toplantılarında vatandaşlardan gelen talep, öneri ve şikâyetler not edilerek çözüm için ilgili birimlere aktarılıyor.

“Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor” mahalle toplantılarının vatandaşlardan yoğun ilgi ve beğeni gördüğünü belirten Başkan Sarıkurt, “Bugüne kadar ziyaret ettiğimiz ve vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz mahalle toplantılarımızı 19 mahallemizde gerçekleştirdik. Çorlu’muzda henüz bu toplantılarımızı gerçekleştirmediğimiz mahallelerimiz var, biliyoruz. Yoğun yerel seçim döneminin ardından söz verdiğimiz gibi mahalle toplantılarımıza devam edeceğiz. Tüm mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelerek onları dinleyecek, hep birlikte çözüm için adımlar atacağız.” dedi.

“Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor” mahalle toplantılarımızın yirmincisi, 3 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 20.30’da Cemaliye Mahallemizde muhtarlık binası önünde, Çorlu Belediyesi Kapalı Pazar Yeri girişinde gerçekleştirilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mahalle Toplantılarımız Kaldığı Yerden Devam Ediyor
Takip Et

Bizi Takip Edin