Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
Samet Ayan( sametayan@gazetecorlu.com )
20 Ağustos 2019 - 19:15

Mülki İdare Amirleri Atama kararnamesi ile tayini çıkan Vali Yardımcıları ve kaymakamlar onuruna Vali Sayın Aziz YILDIRIM tarafından veda yemeği düzenlendi.

Tekirdağ da görev yapmaktayken 8 Ağustos 2019 tarihinde resmi gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama kararnamesi ile tayini çıkan Vali Yardımcıları Sayın Tayyar ŞAŞMAZ ve Sayın Şahin ASLAN, Süleymanpaşa Kaymakamı Sayın Arslan YURT, Kapaklı Kaymakamı Sayın Mustafa ÜNLÜSOY ve Ergene Kaymakamı Sayın Fatih KIZILTOPRAK’ ın onurlarına verilen veda yemeğine Vali Yardımcısı Sayın Dr Abdullah KALKAN, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mustafa AYDIN ve eşi Gökşen AYDIN Hanımefendi, İl Jandarma Komutanı Sayın Şahin KARAKAŞ, İlçe Kaymakamları ve eşleri katıldı.

Polis evinde düzenlenen veda yemeğinde konuşan  Vali Sayın Aziz YILDIRIM “Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyor ve bundan sonraki görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmanın ardından tayini çıkan Vali Yardımcıları ve kaymakamlara  Vali Sayın Aziz YILDIRIM başarı belgesi takdim etti. Ardından İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mustafa AYDIN hediyelerini takdim etti. Hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından program sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli