Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

İl Sağlık Müdüründen Üniversite Rektörüne Ziyaret

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz BECERİR ve Çorlu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Çağatay ONAR Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

İl Sağlık Müdüründen Üniversite Rektörüne Ziyaret
21 Haziran 2019 - 22:48

Cengiz BECERİR ve Çağatay ONAR, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinin gelişimini ve projelerini yakından takip ettiklerini ve bundan büyük gurur duyduklarını belirterek, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin başta ilimiz olmak üzere tüm Trakya Bölgesine şifa dağıtan en önemli sağlık kuruluşları arasında yer aldığını söyleyerek “Akademisyen kadromuzu her geçen gün güçleniyoruz. Şehrimizdeki sağlık hizmetlerine ve sağlık eğitimine katkı sunmak en önemli amacımız. Bu noktada sağlık alanında Üniversitemizi ileriye taşıyacak adımları kararlılıkla atarken, tüm yenilik ve gelişmeleri de özenle takip ediyoruz. Sağlık İl Müdürlüğümüz ile hayata geçireceğimiz projeleri önemsiyor, bu ziyaretler ile iki kurum arasındaki karşılıklı işbirliği imkanlarını daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz” sözlerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli