Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene’nin İlk Web Sayfası Yayın Hayatına Başladı…

Ergene’nin İlk Web Sayfası Yayın Hayatına Başladı…
22 Haziran 2019 - 0:24

Ergene Gazetesi Web sitesinde bugün (19 Mayıs 2019) tarihinde yayın hayatına başlayarak, şehrin yeni üyesi oldu…

Basın özgürlüğünün her gün yeni bir darbe aldığı Türkiye’de, özgür habercilikte ısrar eden Ergene Gazetesi web sayfasında ilk haberiyle yayın hayatına başladı.

Hızlı bir hazırlık aşamasının ardından merakla beklenen Ergene Gazetesi Web sayfası, 19 Mayıs Pazar sabahı yayına başladı.

Ergene Gazetesi Web Sayfası yöneticisi Hasan Girgin yürütecek. Başarılı haberci kimliği ile bilenen Hasan Girgin, hukuki ve adli konulara dikkat çekerek, tarafsız, siyaset üstü ve bilgilendirici yayın yapacağını söyledi.

Hasan Girgin, “Beş yıl önce kurulsa belki bu denli heyecan yaratmazdı. Telefonlarımız susmadı, önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyoruz” dedi.

Hasan Girgin; Tekirdağ ve Ergene’deki örneklerimizi aratmayacak kalitede işler yapmayı hayal ediyoruz, sınırlarımızın dışında da okunmak ve takip edilmek istiyoruz” dedi.

“Görüldüğü ve bilindiği gibi birçok kişiden, birçok konuda basın özgürlüğü hep darbe yiyor. Maddi sıkıntılardan dolayı gazete çıkarılamıyor ve iflas edilebiliyor. Ya da basın özgürlüğünü unutan bazı siyasi temsilciler. Bir haber yüzünden meslektaşlarımıza tepkiler yağdırıyorlar. Özgür habercilikte ısrarlı bir tavır sergileyen ve Ergene gazetesi web sayfası olmaya aday olan Web Sayfamızın ilk gün yayın heyecanını benimle paylaşan herkese teşekkürlerimi iletirim”

Bizleri http://www.ergenegazetesi.com/ Web sitemizden bölgemizdeki haberleri takip edebilirsiniz.

Hasan GiRGiN Kimdir?

1971 yılında Kırklareli Kofçaz doğumlu. 1987 yılından beri Ergene İlçesi Yeşiltepe mahallesinde İkamet etmektedir. Evli 2 kız babası, kırkgöz ve sağlık spor kulüplerinde amatör olarak futbol oynamıştır. Ergene Basın Mensupları derneği Saymanlığı görevinde aktif olarak devam etmektedir. Çevre Gönüllüleri Derneği Denetleme kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli