Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene’de yol çalışmaları devam ediyor

Ergene’de yol çalışmaları devam ediyor
27 Mayıs 2015 - 19:02

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçenin dört bir yanında yol onarım ve bakım çalışmalarına devam ediyor

Hizmet çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Ergene Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler, Yeşiltepe, Sağlık, Ulaş, Vakıflar Mahallesinden başlayarak ilçe genelinde pek çok mahallede yol onarım ve bakım çalışmalarının gerçekleştiğini açıkladı.

YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK

Havaların iyileşmesiyle birlikte çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel: ‘Sağlık Mahallesi Eski Muhtarlık yolunda yol onarım ve bakım çalışmalarını gerçekleştirdik. Ergeneyi kent görünümüne kavuşturmak için yol çalışmaları haricinde kaldırım yenileme çalışmalarını da ilçe genelinde yaygınlaştırıyoruz. Asıl hedef kalıcı çözümlerin en önemli yapı taşı olan alt yapı sorunlarının mahallelerde çözüme kavuşturmak ve vatandaşların taleplerine kalıcı çözümlerin sağlayabilmektir. Çalışmalar neticelendiğinde daha iyi yollara sahip olacağız, yapılan tespitler sonucunda diğer mahallelerde de çalışmalarımız devam edecektir. Ergene Belediyesi olarak ilçemiz genelinde yaşanan yol sorunun çözümü için var gücümüzle çalışıyoruz’ ifadelerine yer verdi.

ergene-yol-calismalarina-baslandi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli