Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene Yeşiltepe Mahallesinde Ay Işığında Sinema Keyfi Yaşandı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ay Işığı’nda 2. Sinema Geceleri etkinliği kapsamında “Hedefim Sensin” isimli sinema filmi Ergene İlçesi Yeşiltepe Mahallesinde Masal Parkta gösterime sunuldu.

Ergene Yeşiltepe Mahallesinde Ay Işığında Sinema Keyfi Yaşandı
26 Temmuz 2019 - 14:15

Ergene İlçesi Yeşiltepe Mahallesi Masal Parkta gösterime sunulan filme Ergene’li vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Hedefim Sensin isimli sinema filmini kahkahalar ile izleyen vatandaşlar, “Ailemizle birlikte keyif alarak izlediğimiz sinema filminden büyük memnuniyet duyduk. Geçmişteki gibi açık havada yapılan etkinlikler ilçemize ayrı bir renk kattı. Geçmişi günümüze taşıdılar. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne ve Ergene Belediyesine sunduğu bu güzel etkinlikler için teşekkür ederiz” dedi.

Vatandaşların Açık Hava Sinema etkinliklerine göstermiş oldukları ilgisinden memnun olduğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Vatandaşlarımız açık hava sinemamıza bir hayli ilgi gösteriyor, bu da bizi çok memnun ediyor. Birlikte geçmiş günleri yaşıyoruz. Çocuklarımıza da geçmişteki güzellikleri yaşatıyoruz. Etkinliğimize katılan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli