Göl Restorant Çocuk Oyun Alanı Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ergene Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı sayısız kalıcı eserden biri olan ve bölgede tek olması özelliği ile de dikkat çeken Marmaracık Göl Restoranda çocukların gönüllerince eğlenmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri için çocuk oyun alanı oluşturuldu.

BİZLER GELECEĞİMİZİ ÇOCUKLARDAN ÖDÜNÇ ALDIK
Göl Restoran çocuk oyun alanını inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Biz dünyayı atalarımızdan miras değil çocuklarımızdan emanet aldık. Bizler geleceğimizi çocuklardan ödünç aldık. Çocuklarımızı en iyi şekilde gözümüz gibi korumak kollamak zorundayız. Çünkü onlar ilçemizin ve ülkemizin geleceği. Göl restoranımızda çocuklara dönük aileler rahat etsin diye böyle bir yer tasarladık. Çok da güzel oldu. Başta ailelere ve çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ÇOCUKLARIN KEYİFLİ VAKİT GEÇİRMESİ İÇİN
Ailelerin rahat etmesi adına çocuklarımızın keyifli zamanlar geçirmesi adına Göl Restoranımızda böyle bir yer tasarladık diyen Başkan Yüksel, “Aileler gelecek ve gönül rahatlığı ile yemeklerini yerken cam bölmeden şeffaf bir şekilde oyun alanındaki çocuklarını görebilecekler. Çocuklar da boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirebilecekler. Bunlar güzel şeyler, güzel hizmetler. Ben her zaman şunu diyorum hayalleri olan insanlar başarılı olur. Hayalleri olan insanlar her zaman bir adım öndedir. Bizler de bu işlere başlamadan önce biliyorsunuz 2019 öncesinde de hayallerimiz vardı. Bunları bir bir gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Göl Restoranımıza kazandırdığımız yeni oyun alanının çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Göl Restorana kazandırılan çocuk oyun alanı çocukları olduğu kadar ailelerini de memnun etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Göl Restorant Çocuk Oyun Alanı Yapıldı
Takip Et

Bizi Takip Edin