Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene Belediyesi’nin okullara desteği sürüyor

Ergene Belediyesi’nin okullara desteği sürüyor
08 Ekim 2015 - 12:53

2015-2016 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilçe genelinde birçok okulun bakım ve onarım çalışmalarını üstlenen Ergene Belediyesi, eğitime destek çalışmaları kapsamında ilçe sınırları içerisinde bulunan tüm okulların ihtiyaçlarına cevap verm

Son olarak Sağlık Mahallesinde bulunan İstiklal İlköğretim Okulunun yıkılan çevre duvarlarının yapımına başlayan Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, İstiklal İlköğretim Okulunun perde duvar çalışmalarının kısa sürede başlayacağını açıkladı.

EĞİTİME YATIRIM

Okul çevresinde gerçekleştirilen perde duvar çalışmaları hakkında bilgi veren Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Eğitime yapılan yatırım geleceğe yatırımdır anlayışından hareketle Ergene Belediye Başkanlığı, ilçe genelindeki okullardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Konuyla ilgili açıklamasında ekipler ‘Okulların aileden sonra kurulan önemli eğitim yuvası olduğunu bilerek güvenliğin sağlanması adına çalışmalarımızı okul çevresinde kısa sürede başlattık. Öğretmenlerin ve öğrencilerin temiz ve düzenli bir eğitim ortamında eğitimlerini sürdürmeleri tek dileğimizdir. Bu amaçla desteğimiz her zaman devam edecektir’ bilgisini kaydetti.

ergene-belediyesi-okullara-destegi-suruyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli