Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene Belediyesi’nin Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı

Ergene Belediyesi’nin Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı
01 Nisan 2015 - 21:47

30 Mart yerel seçimlerinin ardından Ergene Belediye Başkanlığı görevini üstlenerek yaklaşık bir yıllık süreci tamamlayan Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve personeli belediye bünyesinde kutlama etkinliği düzenledi.

BAŞARILI SONUÇLAR ALDIK

Çalışma mesaisinin bitimiyle başlayan kutlama programı yaklaşık bir saat sürerken etkinlik Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Hülya İnci, Ayça Çevikelli, Gökhan Gülkan ve Menderes Yıldız’ın yanı sıra CHP İlçe Teşkilat Başkanı Erdinç İrel, Kadın Kolları Başkanı Emine Turgut, belediye meclis üyeleri ve tüm personelin katılımıyla gerçekleşti. Etkinliğin sunuş konuşmasını gerçekleştiren Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Çevikelli, “Belediyemizin kuruluşunun yıl dönümünde hep birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Göreve başlayalı 1 ay oldu yeni bir ilçenin yeni düzenine yeni personeline alışarak hızlı ve yoğun bir tempolu bir programla çalışma hayatıma başladım. Kocaman bir ailenin içerisine dahil olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Ancak bu düzen ve yönetimin oluşmasında öncelikli yorulmadan sabırla emek vererek çalışan asıl mimarımız Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve destekçileri sayesinde bir başarılı sonuç elde edildi. Ergene Belediyesi’nin Rasim Yüksel Başkanlığı’nda kurulmasına destek veren ve emeği geçen herkesi bu vesileyle kutluyorum. Kocaman aileyiz diye ifade ettiğim belediye personeline de katılım sağladıkları için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum’ ifadelerine yer verdi.

ERGENE İÇİN SİYASET YAPIYORUZ

Ergene Belediye Başkanlığı öncesinde yaşanılan yoğun mücadeleli süreci anlatan slayt gösterisiyle duygusal anlar yaşatılırken gösteri sunuşunun ardından konuşmasını gerçekleştiren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene’nin Kuruluşu’nun 1 yıl dönümünü yaşamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek şunları belirtti: ‘ Slayt gösterisinin sunuşuyla birlikte 2 yıl öncesine giderek, yaşanan emek ve mücadelenin sonucunda kazanılan zaferin mutluluğunu yaşadım. Biz bu süreç içerisinde başarıyı elde edeceğimize inandık ve güvendik. Kazanmama gibi düşüncemiz hiçbir zaman olmadı. Kadınlarımızın emeğini ve desteğini her koldan hissederek birçok vatandaşımızın da emek vermesiyle bu başarıyı kazandık’ dedi. Yüksel ayrıca ‘Bizler siyaseti halkımız için yöredeki insanlarımız için yaptık. Personelimizin de bu insanlar için güler yüzlü belediyecilik anlayışını sergileyerek çalışmalarını sürdürmeleri gerekmektedir. Takım ve ekibimizle birlikte başarının devamlılığını sağlayacağız.Emeklerimiz ve mücadelelerimiz bu alanda devam edecektir. Başarıyla sonuçlanan bu zaferin oluşumunda bizimle birlikte emek verip mücadele eden herkese teşekkürlerimi sunuyorum’ ifadelerine yer verdi. Başkan Yüksel’e çiçek takdim edilmesinin ardından pasta kesim törenine geçildi. Pasta kesimini belediye başkan yardımcılarıyla beraber gerçekleştiren Başkan Yüksel, bir yılın bitimiyle birlikte güzel bir yılın başlangıcını yaşadıklarını ifade ederek, birlik beraberlik içinde ergene için zirve yaşanacağını sözlerine ekledi. Ergene’nin Kuruluşu’nun yıl dönümü dolasıyla düzenlenen kutlama toplantısı hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

ergene_kurulus_yildonumu_kutlandi

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli