Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene Belediyesi’nden ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı

Ergene Belediyesi’nden ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı
29 Haziran 2015 - 16:26

Ergene Belediyesi 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif vesilesiyle ilçe genelinde çok sayıda ramazan etkinliği gerçekleştirirken ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik bu yılda erzak yardımında bulundu.

On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerifi hazırlıklarla karşılayan Ergene Belediyesi, bu kapsamda İlçenin 17 mahallesinde tespit ettiği ihtiyaç sahibi vatandaşlarını ihmal etmedi. İlçe genelinde muhtarlar tarafından oluşturulan listelerle ihtiyaç sahibi olan ailelerin tespitini yapan Ergene Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 17 mahallenin erzak paketlerinin dağıtımını personelleri aracılığıyla gerçekleştiriyor.

‘DAĞITIMA DEVAM EDECEĞİZ’ DEDİ

Sosyal belediyecilik anlayışı gereği yardımlaşmaya Ramazan ayında daha da önem verdiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel; ‘Daha önce mahalle muhtarlıkları aracılığıyla ihtiyaç sahibi aileleri tespit ederek yardıma muhtaç ailelere ulaştık. Erzak dağıtım çalışmalarımız devam etmektedir. Kardeşlik, dayanışma ve paylaşmanın ön plana çıktığı Ramazan ayında Ergene halkıyla bir arada iftar sofralarında buluşup, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza erzak dağıtımında bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum’ ifadelerine yer verdi.

ergene-erzak-yardimlari

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli