Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene Belediyesi 4 yeni aracı filosuna ekledi

Ergene Belediyesi 4 yeni aracı filosuna ekledi
24 Aralık 2016 - 14:03

Ergene Belediyesinin araç filosu her geçen gün genişlemeye devam ediyor. İlçenin araç filosuna Kepçe, Grayder, Çöp Konteyner aracı ve Otobüs olarak 4 yeni araç Ergene belediye bünyesine kazandırıldı. Bu durum için Kurban kesim töreni gerçekleştirildi.

Tören Ulaş Mahallesi Atatürk anıtında gerçekleştirildi açılış konuşmasını Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel başlattı ‘Şehit haberlerini aldığımız bu günlerde derin üzüntü yaşamaktayız. Ülkemizde yaşanan olayların son bulmasını ve birlik  beraberlik içerisinde yaşama temennisi içerisindeyiz. Bugün ilçemizde daha hızlı ve verimli çalışabilmemiz için araç filomuzun güçlendirmek amacıyla belediyemize alınan araçlarımızı dualarla hizmete sunmak istedik. Ergene  ilçemize uzun yıllar hizmet verecek olan araçlar, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Güçlenen araç filomuzla hizmetlerimiz daha da hız kazanacaktır. Ergene gibi günden güne gelişen ve büyüyen ilçemizde, vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Yeni araçlarımızla kazasız belasız hizmet sunulmasını dilerim’ diye konuştu.

Ardından sözü alan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ise ‘ Öncelikle Ergene ilçesini zaman zaman eşimizle dostumuzla  ziyaretlerde bulunarak yaşanan değişimi ve gelişimi farkına varmaktayız. Düne kadar alt yapı yok diye eleştiren  vatandaşlar  şimdi alt yapı yapılan mahallelerde yaşanan yol sorunlarından dolayı eleştirmektedir ilerde asfaltlama çalışmalarının yapıldığı bölgelerde asfalttan arabalar hızlı geçiyor diye set koyulsun şeklinde tepki duyacaklardır. Çaba ve gelişimin yukarı doğru  olduğu Ergene ilçesinde güzel hizmet ve projelerle vatandaş odaklı çalışmalar sunan Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i tebrik ediyor ve sizin de desteğinizi başkanınıza sunmanızı diliyorum’ ifadelerini dile getirdi.

Gerçekleştirilen törene Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan,  Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, CHP ilçe Teşkilat Başkanı Erdinç İrel,  Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Program duaların okunmasının ardından kurban kesimi ile son buldu.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozof