Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Yeşiltepe Mahallesi Doğan Sokak ve Gökdelen Caddesinde yapımı devam eden Kilit Parke Taş yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi
04 Temmuz 2019 - 13:31

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yeşiltepe Mahallesi Doğan Sokak ve Gökdelen Caddesinde kilit parke taş döşeme çalışmalarına başlanıldı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve mahalle sakinleri bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ergene’nin en büyük sorunlarından biri olan yol sorununu ortadan kaldırdıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Göreve gelir gelmez Ergene’de yapılmayan yol kalmayacak diyerek alt yapı ve üst yapı çalışmalarımıza başladık. Bu sözümüzün de arkasındayız, Ergene’de yol sorunu büyük ölçüde tamamladık.  Modern bir ilçe inşa ederek vatandaşlarımızı yol hizmeti ile tanıştırdık. Ergene Belediyemizde bulunan bütün mahallelerimizde kilit parke taş çalışmalarında bulunduk. Yapılmayan çok az bir yolumuz kaldı, yaz döneminde devam eden çalışmalarımız ile ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarımızda da çalışmalarımız tamamlayacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli