DOÇEK yoğun bir hafta sonunu daha geride bıraktı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğa sporlarından Yamaç paraşütü ve Tandem (İki kişilik yapılan uçuş) için Uçmakdere’ye sabah  yola çıkan DOÇEK Ekibi, geçtiğimiz ayda gerçekleştirdikleri ve büyük keyif aldıkları bu aktiviteyi yoğun istek üzerine yeni katılımcılar eşliğinde bir kez daha deneyimli pilotlarla beraber  tamamladılar. Ekip bu eşsiz deneyim ve coşkulu günün sonunda organizasyonda etkin katkıları bulunan DOÇEK Üyesi İlkay YAVAŞ’a teşekkürlerini bildirerek Keşan‘a sorunsuz bir şekilde döndüler.

DOÇEK’e yeni katılan ve ayağının tozuyla hem bisiklet hem de bir çok aktivitede yer alan Ecem Dilan TİRYAKİ Üniversitenin bitişinin  ardından böyle aktif, eğlenceli, doğa sporlarında etkin bir derneğin içinde bulunmaktan büyük keyif aldığını ifade ederek, DOÇEK’in Keşan için paha biçilmez bir değer olduğunu ve bu ailenin içinde yer almaktan mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

Patikalarda Bisiklet

Aynı saatlerde gençlerin de içinde olduğu bisiklet ekibi ‘Keşan- Mercan- Dişbudak- Karlıköy- İzzetiye- Keşan” güzergahında keyif ve macera dolu bir faaliyet gerçekleştirdiler.

Özellikle genç bisikletçiler sıcak yaz gününde  arazi, patika ve zorlu koşullarda pedal çevirme; ekip ruhu, takım anlayışı konularında sıkı bir deneyim de kazandılar. Yoğun ve macera dolu bir günün ardından faaliyet sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

 Ağva Kültür Gezisi

Bir diğer DOÇEK Ekibi ise yaz gezilerini ihmal etmedi.  Polonezköy- Şile- Ağva  arasında harika bir Pazar gezisi gerçekleştirdi. Tarih ve doğanın iç içe olduğu bu bölgede doğanın tadını çıkararak muhteşem manzaranın seyrine doyamadılar.  Tarihi alanları de gezmeyi ihmal etmeden bölgenin güzelliklerini fotoğraflayarak günü keyifli bir şekilde sonlandırdılar.

Keşan DOÇEK Yetkilileri yaptıkları açıklamada, yoğun bir haftanın ardından katılımcıların  farklı faaliyet alanları ile ilgilendikleri ve bundan aldıkları keyfin her geçen gün daha da arttığını görmenin onları da mutlu ettiğini; bu geniş ailenin bir çok alanda aktif olması ve daha da genişlemesi  onlarla beraber doğaya gönül veren katılımcıların olmasıyla gerçekleştiğini belirterek tüm DOÇEK Ailesine teşekkürlerini ilettiler .

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
DOÇEK yoğun bir hafta sonunu daha geride bıraktı.
Takip Et

Bizi Takip Edin