Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

DOBRUCALI GÜVEN TAZELEDİ

DOBRUCALI GÜVEN TAZELEDİ
10 Nisan 2023 - 16:02

S.S. Çorlu Koordine Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifinin Olağan Genel Kurul toplantısı kooperatif düğün salonunda gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde Zeki Dobrucalı ve yönetim kurulu 180 kabul oyu ile güven tazeledi.

Divan Başkanlığını Ayhan Kenaroğlu Yaptı

Divan başkanlığı için 2 listenin divan heyetine verildiği olağan genel kurulda Ayhan Kenaroğlu`nun divan başkanlığı, Mutlu Turna ve Gökay Bulutun divan kâtip üyeliği için önerilen liste 189 oy çokluğu ile seçildi. Divan heyeti seçiminin ardından 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. Gündemin 3. Maddesi gereği 2022 yılına ait Yönetim Kurulu yıllık çalışma raporu yönetim kurulu üyesi Ali Çimen tarafından okundu. 31.12.20022 tarihli bilanço ve gelir tablosunun mali müşavir Hikmet Düzgören tarafından okunmasının ardından gündemin 5. Maddesi gereği yönetim kurulu ve denetim kurulu ibraya sunuldu. Yapılan oylamada yönetim ve denetim kurulu 172 kabul oyu ile oy çokluğuyla ibra edildi. Gündemin 6. Maddesinde seçim oylamasının açık tasnif ile yapılması oy çokluğu ile kabul edilirken 7. Maddeye geçildi.

3 yıl süre ile seçildiler

Olağan Genel Kurulun 7. Maddesine göre 7 asil, 7 yedek yönetim kurulu, 3 asil, 3 yedek denetim kurulu üyesi ve görev süreleri belirlendi. Gerçekleştirilen oylamada 3 yıl süre ile Zeki Dobrucalı Başkanlığında ki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Yönetim kurulu asil üyeliklerine İsmail Güleroğlu, Ali Çimen, Necmi Turna, Ekrem Camcaz, Ergin Fındık ve Vildan Yaylacık Uyanık, Denetim Kurulu asil üyeliğine ise Soner Tekin, Gökhan Atakol ve İbrahim Caner Yıldırım seçildi.

Emekliye ayrılan Mehmet Özçelik`e Plaket Verildi

S.S. Çorlu Koordine Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Zeki Dobrucalı gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrası yaptığı açıklamada genel kurulun hayırlara vesile olması temennilerinde bulundu. 28 yıldır kooperatifte görev alan ve emeklilik hakkını kazanan Mehmet Özçelik`e de bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederken günün anısına plaket takdiminde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli