Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Din Gönüllüleri kahvaltıda bir araya geldi Gelen Kutusu x

Din Gönüllüleri kahvaltıda bir araya geldi Gelen Kutusu x
04 Ekim 2019 - 12:51
Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında Şarköy’de görev yapan “Din Gönüllüleri” kahvaltıda bir araya geldi.
Her yıl 1-7 Ekim tarihleri arası düzenlenen Camiler ve Din Görevlileri Haftasında çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda Şarköy İlçe Müftülüğü tarafından hafta münasebetiyle Şarköy’de görev yapan din gönüllülerine yönelik kahvaltı etkinliği düzenlendi.
Düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Alpay Var, İlçe Müftüsü Menderes Karapunar, İlçe Vaizi Hasan Duran, Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen, Kur’an Kursu Hocaları, emekli din görevlileri ve Şarköy Müftülüğü Personeli din gönüllüleri katıldı.
Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle düzenlenen kahvaltıda günün anlam ve önemine yönelik konuşmaların ardından; Güventur Tatil Köyü ve Kocaali Mahallesine yaptıkları hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Alpay Var ve İlçe Müftüsü Menderes Karapunar tarafından Güventur Tatil Köyü Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ülküseven ve Kocaali Mahallesi Muhtarı Mecit Demir’e plaket verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli