Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

DİKTAŞ GRUP`TAN YENİ PROJE

DİKTAŞ GRUP`TAN YENİ PROJE
14 Kasım 2022 - 14:57

Gökhan Diktaş; “Çok uzun yıllardır sanayicilik yapan bir ailenin temsilcisi olarak bu vatana hizmet  etmenin istihdam yaratmak, çalışmak ve daha çok çalışmaktan geçtiğini biliyor ve bu doğrultuda  ticari hayatımızı şekillendiriyoruz” Çorlu ve Bulgaristan’da ki bitkisel yağ, plastik geri dönüşüm, ahşap palet üretim tesislerinin yanı sıra teknoloji ve yazılım şirketlerine melek yatırımcılık gibi farklı alanlarda faaliyetlerine devam eden Diktaş  Grup 2000’li yılların başlarında konut projeleriyle başlayan inşaat faaliyetlerine bu kez Çorlu’da ki lüks konut projesi ile devam ediyor.

Çorlu`nun köklü isimlerinden biri olan Diktaş Ailesinin 3. Kuşak temsilcisi Diktaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Diktaş projeye ilişkin yaptığı açıklamada; “Çorlu`nun önemli çekim merkezlerinden biri olan Önerler Mahallesinde temelini attığımız Göl Mahall ve Kent Mahall projelerini Çorlu`ya yakışır mimari ve kalitede tasarladık. Toplamda 7 blok 42 konuttan oluşan projemizde sosyal donatı alanları, her daireye 2 araçlık otopark, panjurlu sistem açılıp kapanabilen havuz, elektrikli araçlar için şarj ünitesi ve spor alanları bulunuyor. Dairelerimizde kaliteden ödün vermeden mutlu bir yaşamın kapılarını açıyoruz” dedi. Gökhan Diktaş açıklamalarını devamında şu ifadelere yer verdi. GölMahall ve KentMahall projeleri￾mizde kaliteli yaşam alanı inşa etmek ana prensibimiz olsa da bu yaşam alanında tüm site sakinleri￾mizin huzurlu ve mutlu zaman geçirecekleri, komşuluk bağlarını doyasıya yaşayacakları bir aile ortamı  kurmak en önemli odak noktamız olacak. Gökhan Diktaş; “Diktaş Grup olarak Çorlu`da, İstanbul`da ve yurtdışında çeşitli sektörlerde yatırımla￾rımız bulunuyor. Teknoloji ve yazılım şirketlerine melek yatırımcılık yapıyoruz. Ülkemizin geleceği için  eğitimin çok önemli bir yeri olduğu inancındayım. Bugün kendi otomobilini imal eden bir Türkiye`yiz, Kendi tankını, silahını, insansız hava aracını, gemisini imal ve ihraç eden bir Türkiye`yiz. Geleceğe yapılan en büyük yatırımın gençlere, akla, bilime yapılan yatırım olduğu inancındayım. Çok uzun yıllardır sanayicilik yapan bir ailenin temsilcisi olarak bu vatana hizmet etmenin istihdam yaratmak, çalışmak ve daha çok çalışmaktan geçtiğini biliyor ve bu doğrultuda ticari hayatımızı şekillendiriyoruz. dedi.

Diktaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Diktaş; “Çorlu`da dünyaya geldim. Çorlu`muzun en eski okullarından biri olan Ali Paşa İlkokulunda eğitim hayatına başladıktan sonra İstanbul Tercuman Kolejinde ilk, orta ve lise öğrenimimi bitirdim. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra Gebze Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden Yüksek Lisansımı tamamladım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası-nın kurucularından olan Merhum Hasan Diktaş`ın torunu, siyasi kimliğinin yanı sıra Çorlu Belediye Meclis üyeliği, Çorluspor Kulübü Başkanlığı, Beşiktaş Jimnastik Kulübü divan kurulu üyeliği yapmış olan ve geçtiğimiz yıl ebediyete irtihal eden rahmetli Adnan Diktaş`ın oğluyum. Bugün aile büyüklerimizden aldığım ilke doğrultusunda Çorlu’muza, bölgemize hizmet etmeye, kazandığımızı bu güzel şehre
vermeye devam etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Türkiye`nin yükselen değeri Çorlu`muz için bir olacağız, beraber olacağız” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli