Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Dev hizmetin temeli bugün atılıyor

Dev hizmetin temeli bugün atılıyor
10 Ocak 2016 - 7:48

Ergene Belediyesi sınırları içinde bulunan Sağlık Mahallesi, Yeşiltepe ve Vakıflar Mahallelerinde 10 Ocak Pazar günü kanalizasyon ve yağmur suyu çalışmalarının temel atma töreni gerçekleştirilecek.

10 Ocak Pazar gününden itibaren Ergene Belediyesi Sağlık Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi ve Vakıflar Mahallesinde alt yapı çalışmalarına hız verecek. Alt yapı çalışmalarının başlayacağı 10 Ocak Pazar gününden sonra bu üç mahallede yoğun bir iş temposu yaşanacak.

BÜYÜK BİR SORUN ÇÖZÜLECEK

Yeni kanalizasyon ve yağmur suyu çalışmalarının start alması ile Ergene Belediyesinden büyük bir hizmet atağı başlamış olacak. Yıllardır alt yapı şikayetleri ile sorunlarını dile getiren Sağlık Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi ve Vakıflar Mahallesinde ikamet eden vatandaşlar Ergene Belediyesinin yapacağı çalışmaları ile bu sorunlardan kurtulacak. 10 Ocak Pazar günü gerçekleşecek olan temel atma töreni öncesinde TESKİ Genel Müdürü Şafak Başa Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile çalışmaların yapılacağı yerleri gezerek çalışmalar hakkında başkana bilgi verdi.

ergene-dev-hizmet-temel-atiliyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli