Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Depremzedelerimizin Yanında

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Depremzedelerimizin Yanında
20 Şubat 2023 - 16:24

Yeni Sanayi Sitesinden deprem bölgesine 2 tır yardım malzemesi
Tüm ulusu derin yasa boğan ve 10 ilimizi etkileyen deprem felaketi sonrası harekete geçen S.S. Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Yönetimi ve Çorlu Yeni Sanayi İşletme Kooperatifi, ortaklarından ve esnaftan gelen talepler doğrultusunda 2 tır yardım malzemesini deprem bölgesine gönderdi.
2 tır yardım malzemesi 4 İlçe Başkanının katılımı ile uğurlandı

Kuru gıda, reçel, meşrubat gibi ürünlerden oluşan gıda maddelerinin yanı sıra hijyen malzemeleri, seyyar tuvalet, jenaratör, çadır içinde kullanılan soba ve Yeni Sanayi Sitesi esnaflarınca imalatı gerçekleştirilen varil sobalar tırlara yüklenerek AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mustafa Keskin, CHP Çorlu İlçe başkanı Cüneyt Akar, MHP Çorlu İlçe Başkanı İlhan Ermeydan, İyi Parti Çorlu İlçe Başkanı Akın Yılmaz, S.S. Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Zeki Dobrucalı ve yönetim kurulu, CHP İl yönetim kurulu üyesi Talat Keskin, Tüm Kastamonulular Dernek Başkanı Ali Topçu, Yeni Sanayi Sitesi İşletme Yönetimi Başkanı Ali Çimen ve yönetiminin yanı sıra sanayi sitesi yöneticilerinin katılımıyla deprem bölgesine uğurlandı.
Dobrucalı; “Ulusumuz el birliği ile bu depremin yaralarını saracaktır”

S.S. Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifİ Başkanı Zeki Dobrucalı konuya ilişkin yaptığı açıklamasında ülkemizin çok büyük bir felaketle karşı karşıya olduğunu belirtirken; “Ulusumuz el birliği ile bu depremin yaralarını saracaktır. Siyasi partilerimizin ilçe başkanlarının katılımıyla 2 tır yardım malzemesini esnaflarımızın ve ortaklarımızın katkılarıyla deprem bölgesine gönderdik. Katkısı bulunan ortak ve esnaflarımızın yanı sıra, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bizlerle olan siyasi partilerimizin ilçe başkanlarına, tırların yüklenmesinde ve yardım malzemelerinin sevkiyata hazır hale gelmesinde emek harcayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah`tan rahmet, kederli ailelerine ve ulusumuza başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli