Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i Makamında Ziyaret Etti

Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan, Çorlu TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Çorlu, Ergene Fırıncılar Derneği Başkanı Haşim Yiğitile birlikte Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.

Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i Makamında Ziyaret Etti
01 Ağustos 2019 - 13:33

Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ile Çorlu TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Çorlu, Ergene Fırıncılar Derneği Başkanı Haşim Yiğit gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Başkan Yüksel ile birlikte karşılıklı bilgi alış verişinde bulundu. Ergene Belediyesinin çalışmalarını, hizmetlerini takdir ettiklerini belirterek Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in 5 yıl gibi kısa bir sürede modern bir İlçe inşa ettiğini belirttiler.

Bu güzel düşüncelerinden dolayı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ile Çorlu TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Çorlu, Ergene Fırıncılar Derneği Başkanı Haşim Yiğit’e teşekkürlerini sundu. Gerçekleşen ziyarette ayrıca Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Hülya İnci, Mehmet Cebeci ve Ergene CHP İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy’da yer aldı.

Ziyaretin ardından Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan, Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Yiğit, Ergene’de faaliyet gösteren fırıncılar ile bir araya gelerek sektörel sorunlar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli