Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i Makamında Ziyaret Etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ile Çorlu TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Çorlu, Ergene Fırıncılar Derneği Başkanı Haşim Yiğit gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Başkan Yüksel ile birlikte karşılıklı bilgi alış verişinde bulundu. Ergene Belediyesinin çalışmalarını, hizmetlerini takdir ettiklerini belirterek Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in 5 yıl gibi kısa bir sürede modern bir İlçe inşa ettiğini belirttiler.

Bu güzel düşüncelerinden dolayı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ile Çorlu TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Çorlu, Ergene Fırıncılar Derneği Başkanı Haşim Yiğit’e teşekkürlerini sundu. Gerçekleşen ziyarette ayrıca Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Hülya İnci, Mehmet Cebeci ve Ergene CHP İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy’da yer aldı.

Ziyaretin ardından Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan, Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Yiğit, Ergene’de faaliyet gösteren fırıncılar ile bir araya gelerek sektörel sorunlar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i Makamında Ziyaret Etti
Takip Et

Bizi Takip Edin