ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI TOBB AKREDİTASYON SİSTEMİ ÇALIŞMALARINDA ÖRNEK ODA OLMAYA DEVAM EDİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Müdürü Sayın Özge Karatepe, Akdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği, Mısır Avrupa İş Dernekleri Konfederasyonu “CEEBA” ve Mısır Odaları Federasyonu “FEDCOC” Genel Sekreteri Sayın Dr. Alaa Ezz, CEEBA Baş Operasyonlar Sorumlusu Sayın Marion Kussmann, Proje Sorumlusu Sayın Nourhan Ahmed, EBSOMED Koordinatörü Sayın Eleonora Fantozzi, BCD ve Kaynak Yaratma Koordinatörü Sayın Takoua Mrabet, Ağ ve Geliştirme Koordinatörü ve BUSINESSMED Proje Yöneticisi Sayın Federica Bruni, Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Sayın Mahdi Khomsi ve ASCAME Proje Müdürü Sayın Diana Truyol Novillo 21 Eylül 2022 Çarşamba günü Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulunarak TOBB Akreditasyon Sistemi çalışmaları hakkında bir toplantı gerçekleştirdiler.

Ziyarette; Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Genel Sekreter İbrahim Karağöz hazır bulundu.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin Oda ve Borsaların iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda Sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayarak kurmuş olduğu Akreditasyon Sistemi kapsamında,  Odamız çalışmaları ve iyi uygulamaları hakkında bilgilerin verildiği toplantıda Akdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği’ne kendi ülkelerinde uygulamak istedikleri Akreditasyon Sistemindeki başarı yolculuğumuz paylaşıldı.
Toplantıya; Odamız Kalite Yönetim Temsilcisi, Akreditasyon Sorumlusu Buket Özçelik Gürcan ve Odamız Akreditasyon ekibi katılımda bulundu.

Saygılarımala,
İzzet VOLKAN
Başkan

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI TOBB AKREDİTASYON SİSTEMİ ÇALIŞMALARINDA ÖRNEK ODA OLMAYA DEVAM EDİYOR
Takip Et

Bizi Takip Edin