Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

ÇİSAD Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i Makamında Ziyaret Etti

Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ile yönetim kurulu üyeleri, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.

ÇİSAD Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i Makamında Ziyaret Etti
03 Ağustos 2019 - 10:10

Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ve yönetim kurulu üyeleri, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret ederek karşılıklı bilgi alış verişinde bulundular. Ergene’ye yapılan hizmetlerin takdire şayan olduğunu belirten Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan, “Yeni kurulan bir belediyenin bu kadar kısa sürede gelişmesi hiç kolay değil, Türkiye’de yeni kurulan Belediyeler arasında Ergene Belediyesi örnek gösterilecek bir belediye haline geldi” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bu güzel düşüncelerinden dolayı Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan’a teşekkürlerini ileterek, “Ergene’de amacı sadece ve sadece halkına hizmet etmek olan bir Belediye olarak gece gündüz demeden, mesai gözetmeksizin, yorulmadan halkımızın huzuru ve refahı için çalışıyoruz. Halkımızın yüzünde ki mutluluğu görmek bizim ne kadar başarılı olduğumuzu kanıtlıyor. Birinci dönemimizde olduğu gibi ikinci dönemimizde de hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ve yönetim kurulu üyelerine Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonunu ve Ergene Belediyesi Naim Süleymanoğlu Spor Tesisini gezdirerek yapılan bu güzel hizmetler hakkında kendilerine bilgiler verdi. Bu güzel iki büyük hizmetin Türkiye’de 20 yıllık Belediyelerde olmadığını belirten Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan, Ergene’de yaşayan insanların bu güzel hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlandıkları için çok şanslı olduklarını belirtti.

Gerçekleşen ziyarette Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ile yönetim kurulu üyelerine meşhur Velimeşe karpuzu ikram ederken, bunun yanı sıra ayrıca Ergene Velimeşespor kulübünün formalarında da hediye etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli